• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycja w pasje
Najlepszą inwestycją jest nasza pasja ,hobby jeśli oczywiście możemy ją jeszcze spieniężyć Smile Inwestycja w nas samych i w edukacje oraz naukę jak zarabiać i szkolić się od najlepszych.
Odpowiedz

Inwestycja w samego siebie,bardzo dobrze napisane,chyba każdy powinien najpierw od tego zacząć.Optymalizacja życia jak najbardziej Smile
Odpowiedz
Chyba to jest najlepsze w życiu że to co kochamy możemy także spienięzyć i utrzymać rodzine
Odpowiedz
myślę, że nie można generalizować. nie zawsze warto to co się kocha wykorzystywać w celu osiągnięcia zysku. znam to z autopsji. - mój brat od dziecka fascynował się fotografią, robił zdjęcia wszystkiemu i wszędzie, nie rozstawał się z aparatem. na studia poszedł na fotografię właśnie - wtedy właśnie jego fascynacja zaczęła umierać a stała się przykrym obowiązkiem koniecznym do uzyskania zaliczenia. teraz pracuje jako fotograf w studio i szczerze nienawidzi tej pracy...
Odpowiedz
Warto mieć klika zainteresowań i pasji,dzięki czemu co kilka dni skupiamy się na innych czynnościach, wiadomo co za dużo to nie zdrowoSmile. Jeżeli chodzi o utrzymanie się z pasji to nie ma innej fajniejszej pracy według mnie cały czas przecież zwiększamy nasz profesjonalizm i doświadczenie w danej dziedzinie.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Edgar
WątkiDataOdpowiedzi
Domy z Keramzytu22.11.2012, 14:497
Sklep bez kas18.10.2012, 22:4216

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom