• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycja w magazyny?
Siema co myślicie o inwestowaniu dużych pieniędzy w powierzchnie magazynowe? Gdzie znajdę dużo magazynów na wynajem?
Odpowiedz

Jak dla mnie to jest to bardzo dobry pomysł. Z tego co się orientuję to wolnych powierzchni magazynowych jest coraz mniej a popyt na to stale rośnie. Mój wujek korzystał kiedyś z Jartom.pl więc może napisz do nich i zobaczymy co Ci odpiszą. Oni się tym zajmują od lat więc na pewno wiedzą więcej ode mnie Tongue
Odpowiedz
Dzięki za link sprawdzę to i do nich napisze, może mnie jakoś nakierują. Ktoś jeszcze się wypowie?
Odpowiedz
Też jestem tego zdania, że jest to dobra inwestycja. Lecz trzeba sporo zainwestować w to na samym początku. Tylko, że koszty szybką się zwrócą.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Dobra inwestycja zgadzam się z Wami. Jak już Ci się interes rozkręci to napisz załatwię Ci paru dobrych klientów.

Pozdro
Odpowiedz
Heheh ty mu załatwisz paru dobrych klientów, ale pewnie nie za darmo jakaś prowizja dla Ciebie będzie co nie ? Smile
Odpowiedz
E tam dobra. Nie masz gwarancji, że znajdą się osoby, które będą chciały wynająć takową powierzchnię magazynową...
Odpowiedz
Wolnych powierzchni magazynowych jest coraz mniej a popyt na to stale rośnie. Więc musisz się pospieszyć. Wszystko jednak zależy od tego, gdzie dokładnie chcesz mieć ten 'magazyn'.
Odpowiedz
To zależy w jaki magazyn zainwestujesz, ale to chyba jasne, trzeba wybrać porządny budynek, z dobrą infrastrukturą, dojazdem i lokalizacją - taki magazyn zawsze się sprzeda, gorzej jakaś mała ruderka na uboczu Wink
Odpowiedz
Na magazynach można doskonale zarobić. Wystarczy obserwować http://www.oferty.biz.pl/ by zauważyć, jak wiele jest teraz zawieranych transakcji. Co ciekawe, ich liczba stale rośnie, a to pozytywne zjawisko dla inwestorów. Tylko korzystać...
Odpowiedz
Moja szefowa, która wynajmuje dużą hale w biznesie z wykładzinami i meblami mówiła mi kiedyś, że żałuje, że nie inwestowała pieniędzy w magazyny, bo to świetny pasywny dochód.
Odpowiedz
Bardzo się myliłem. To właśnie teraz mamy najlepszy moment na kupowanie nieruchomości, zobaczcie oferty z newslettera - http://www.jartom.com/hale Jak to możliwe, że oferty wyceniane w milionach, znikają w ciągu kilku dni? Są aż tak dobre?
Odpowiedz
Myślę, że się opłaca. Coraz więcej firm poszukuje magazynów i jest w stanie za nie płacić
Odpowiedz
Inwestowanie w magazyny jest opłacalne tylko wtedy kiedy mamy stosunkowo blisko siebie mocne zaplecze firm, które chciałby z nich skorzystać. Warto wybadać rynek, który nas otacza i zweryfikować prawdziwe potrzeby klientów - być może okazać się, że nie tyle magazyny co chłodnie na owoce mogą być świetną inwestycją.
Odpowiedz
No wiadomo, że nie można takich magazynów stawiać całkiem bezsensownie
Odpowiedz
Hale magazynowe były i nadal będą dobrą inwestycją, ale aby miały sens trzeba mieć doświadczenie i przede wszystkim kasę, bo jednak mówimy o sporych środkach.
Odpowiedz
JArtom ma teraz wolną halę w Łomiankach, to całe centrum dystrybucji, które powinno pozwolić zarobić duże pieniądze. Teraz pytanie o pojawienie się odpowiedniego kapitału na rynku.
Odpowiedz
Myślę, że to dobra i popularna ostatnio inwestycja.
Odpowiedz
popieram, my z mężem również zainwestowaliśmy w magazyny. Wiadomo, na początku to były spore koszta, ale już nam się to zwróciło. Musieliśmy dokładnie wszystko przeanalizować, przygotować plany, zakupić dobry sprzęt (mamy naprawdę sporo wózków paletowych Eoslift z Cormaku) Klientów przybywa, popyt na magzynowanie jest zawsze.
Odpowiedz
Jeżeli się to dobrze przemyśli, to magazyn może być naprawdę dobrym biznesem! No i też mogę polecić produkty firmy Maktek, teraz Cormak. Co prawda ja działam w trochę innej branży, bo używam głównie ich tokarek, ale obstawiam, że cały sprzęt mają na podobnym, znakomitym poziomie!
Odpowiedz
Panowie, możecie powiedzieć coś więcej o tej firmie Cormak? Maktek wspominam bardzo dobrze, teraz chcę wymienić trochę sprzętu w warsztacie na lepszy i się nad nimi zastanawiam.
Odpowiedz
A co chcesz wiedzieć? Bo tak ogólnie, to sprzęt bardzo dobry, chyba, że chcesz zapytać o jakiś ich konkretny model - może akurat ktoś miał
Odpowiedz
Inwestowanie w magazyny rzeczywiście jest ostatnio bardzo popularne, ale jeżeli ktoś chce się już zabrać za taką budowę musi wszystko dokładnie przemyśleć, od samego projektu budowy, przez takie detale, jak chociażby projektowanie i organizacja ruchu drogowego, który w takich wypadkach ma naprawdę ogromne znaczenie, szczególnie pod względem bezpieczeństwa, właśnie w ruchu.
Odpowiedz
Co sądzicie o sugestiach od JARTOM?
Mianowicie - http://www.jartom.com/Raport-rynku-powie...owych-2017
Widziałem ich raport, zresztą jest publiczny, ale czy zgadzacie się z tymi wszystkimi przewidywaniami?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Kolega
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom