• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycja dla Ciebie
Czy posiadasz wystarczająco dużo pieniędzy by żyć tak jak tego naprawdę pragniesz?
Z ogromną dumą i zaszczytem prezentujemy drugą edycję seminarium,
które zmieniło finanse ponad 1.500.000 ludzi na całym świecie. w tym w Polsce!Poznaj uniwersalne zasady budowania majątku, które poznali uczestnicy z 4 kontynentów.
Umysł Milionera to także wyjątkowe show i widowisko, w którym udział biorą całe rodziny.Weekend, który może odmienić Twoje finansowe życie ? raz na zawsze!3 edycja w Polsce! 28-30 marca 2014 w Warszawie!

sygnowane przez T. Harva Ekera!Sprawdź więcej szczegółów na stronie:

http://www.harveker.com.pl/aff/galeriaartystyczna

Kim jest T. Harv Eker?

Witaj, nazywam się T. Harv Eker.
Jestem autorem bestsellera ?Secrets of the Millionaire Mind? i założycielem Peak Potentials, jednej z największych na świecie firm szkoleniowych uczących zasad sukcesu, producentem Intensywnego Kursu Umysł Milionera.

Harv Eker jest autorem bestsellerowej książki ?Bogaty albo Biedny Po Prostu Różni Mentalnie?. Bestsellera na liście NY Times sprzedanego w ponad milionie egzemplarzy!
Intensywny Kurs Umysł Milionera opracowaliśmy w taki sposób by dostarczał wiedzę w czterech obszarach:

? Jak zarabiać duże sumy pieniędzy w dzisiejszej sytuacji.
? Jak inwestować pieniądze w dzisiejszej sytuacji.
? Co robić w biznesie lub w pracy, w dzisiejszej sytuacji.
? Na co nastawić swój umysł, aby osiągnąć sukces w dzisiejszej sytuacji.

odkrywając Swój termostat finansowy i sposób w jaki przyciągasz pieniądze do Swojego życia!

Do zobaczenia,
Marcin Pałągiewicz Łukasz Milewski
Galeria Artystyczna s.c. Milewski&Partnerzy

PS. Zobacz dlaczego ludzie są zachwyceni Intensywnym Kursem Umysł Milionera!

?Ten kurs jest absolutnie bezcenny! Przyjechałam tu z poczuciem, że jestem do niczego, a wyjeżdżam i czuję, że mogę zdobyć cały świat! Już się nie mogę doczekać kiedy tu wrócę i przywiozę moich dwóch, nastoletnich synów i każdego, kto mógłby skorzystać na tym seminarium. Mam umysł milionera!?

Kim T.

?Nigdy w życiu nie przeżyłam czegoś, co by aż tak zmieniło mój sposób myślenia. Mogę szczerze powiedzieć, że wyjeżdżam stąd i nie boję się praktycznie niczego! Przypisuję to wszystko bardzo wysokiej jakości tego seminarium. To mnie mocno zaskoczyło. Teraz wiem, że uda mi się wszystko, czego będę naprawdę chciała.?

Shauna S.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika GaleriaArtystyczna
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom