• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inwestycja 5000 pln
Mam do zainwestowania 5000 pln. Chcialem polowe wplacic na jakis agresywny fundusz, a reszte na lokate. Czy to dobry pomysl?
Odpowiedz

Zależy czy znasz się na funduszach, bo można łatwo zarobić ale też łatwo stracić. Ja na Twoim miejscu odłożyłbym sobie to na czarną godzinę na lokacie.
Odpowiedz
Nie nazwałbym tego dużą inwestycją, jeżeli się znasz możesz spróbować trochę zarobić na giełdzie, tak to raczej pozostają lokaty.
Odpowiedz
Jak się na tym znasz to próbuj, jak nie to poradź się specjalisty.
Odpowiedz
Ja bym raczej próbował z kontem oszczędnościowym Wink Albo coś w tym stylu.

Coś co da pewny zysk i codziennie, czyli z dzienną kapitalizacją odsetek najlepiej.
Odpowiedz
Ja bym grał na giełdzie, bo mam żyłkę do hazardu... ale jeśli Ty takiej nie masz, to może się to obrócić przeciwko Tobie.... więc ryzyk-fizyk. ^^ Tak, jak napisali Ci wyżej - najbezpieczniej jest założyć konto oszczędnościowe. Wink
Odpowiedz
Zgadzam się! Konto oszczędnościowe to w dzisiejszych czasach podstawa! Smile
Odpowiedz
Witam ,a czy ktoś z was słyszał o procencie składanym ,jest to niesamowite narzędzie ,tylko najlepiej trzeba by było znaleźć odpowiednią lokatę z częstą kapitalizacją , albo fundusz . Opłaca się to tylko jeżeli oszczędzamy długofalowo czyli tak na 30 lat .
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika spiderek
WątkiDataOdpowiedzi
Otwarcie baru na wsi25.04.2011, 19:1222
Wpis do rejestru sądowego25.04.2011, 19:104
Dom maklerski25.04.2011, 19:063

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom