• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestowanie w ziemię
Witam
Co sądzicie o inwestowaniu w dzisiejszych czasach w grunty, ziemię? Czy jest to coś dobrego Waszym zdaniem? Warto lokować pieniądze w gruntach?
Odpowiedz

Warto, jak najbardziej ale trzeba się na tym znać, żeby nie utopić, trzeba wiedzieć gdzie kiedy i za jaką cenę .
Odpowiedz
W działki budowlane się opłaca, ale w grunty rolne to podejrzewam, że niekoniecznie.
Odpowiedz
coraz bardziej popularny jest jeden z mlm odnośnie gruntów na mazurach, ale jakoś nie ufam takim firmom
Odpowiedz
(18.09.2013, 09:45)biznesowy napisał(a):  Warto, jak najbardziej ale trzeba się na tym znać, żeby nie utopić, trzeba wiedzieć gdzie kiedy i za jaką cenę .
Wszystko zależy jaką masz siłę przebicia. Jeśli masz znajomości to kupujesz tanią ziemię rolną i sprzedajesz po przekształceniu jaką drogą ziemie pod inwestycje - życie. Metropolis to firma, która zajmuje się na Śląsku obrotem ziemią właśnie pod inwestycje obserwuje od jakiegoś czas ten rynek i powiem Wam zupełnie serio gdybym miał kapitał, który pozwoliłby mi kupić grunty tego rodzaju to bym je kupił.
Odpowiedz
Trzeba tylko zawsze uważać na to, jakie są plany zagospodorowania
Odpowiedz
Swego czasu zainwestowałem w ziemię na Mazurach. Pamiętam ile było zabawy z tym- dużo pomogło mi biuro nieruchomości vivapol mazury wtedy w wyborze i kupnie tego czego chciałem. Teraz widzę, że bardzo dobrze na tym wyszedłem i znajomi co chwilę powtarzają, że mam nosa do tego ;p
Najlepsza cukiernia katowice   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pochwek
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom