• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet Netia 20 MB na 9 miesięcy
Witajcie muszę zmienić operatora sieci, mam w tym momencie umowę z ... na 12 MB a w dobry dzień jest 4.5MB to jakaś kpina ...

Słyszałem że Netia jest nawet w porządku, zdecydowałem się prawie na tą opcję 20MB za 59 zł tyle właśnie płacę u obecnego którego nie będę komentował bo brak słów

Jak to wygląda z montażem i jak się sprawuje u nich ten internet ?
Odpowiedz

Ja korzystam z usługi UPC. W mojej okolicy jest wiele dostawców internetowych ale z każdym jest coś nie tak, a to co chwile się rozłącza albo transfer spada itd. Wybrałem UPC bo ma wiele pozytywnych komentarzy, a ja sam do dzisiaj nie miałem żadnych problemów. Korzystałem także z pomocy strony https://www.upc.pl/pomoc/ i nie musiałem czekać nie wiadomo jak długo na kontakt.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biznesowy
WątkiDataOdpowiedzi
Gdzie w Polsce żyją najlepiej? A gdzie się szybko bogacą?24.09.2013, 07:291
Nowy mBank - opinie20.09.2013, 10:172
Które OFE wybrać17.09.2013, 16:252
Jak oszczędzać pieniądze18.08.2013, 20:5019
Fundusze inwestycyjne 2013 czy się opłaca17.08.2013, 07:593

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom