• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Integracja - pomysły
Macie jakiegoś sprawdzonego organizatora albo zaprzyjaźnione centrum szkoleniowe? Chcemy połączyć integrację z konferencją szkoleniową i nie chciałbym brać czegokolwiek w ciemno. Polecicie kogoś? Najchętniej na Pomorzu.
Odpowiedz

A co myślisz o połączeniu szkolenia z wycieczką? Byłam z taką jedna firmą w Kopenhadze. I wiem , ze organizują też szkolenia na promie, mają sale konferencyjne itp. Przygotowanie mają niezłe.
Odpowiedz
a ja ostatnio miałem integracje w pracy w formie gry miejskiej a później, kolacja integracyjna. Według mnie bardzo fajna forma integracji
Odpowiedz
Wiesz, gry miejskie są super na integrację po godzinach, ale nam zależy również na części szkoleniowej, a ta wymaga sali konferencyjnej z uwagi na planowane prezentacje. Nie kryję, że zaintrygował mnie ten prom. Możesz coś bliżej? Jak te sale konferencyjne? Czy jest możliwość zorganizowania noclegów? Może jakiś namiar na stronę tej firmy? Chętnie zerknę co tam mają. Dzięki, fajny pomysł Smile
Odpowiedz
Sale konferencyjne mają i to dobrze wyposażone. No my spaliśmy w kajutach, także z tym nie było problemu. A dodatkowo zaplanowano dla nas zwiedzanie Kopenhagi. Jeśli szukasz oryginalnego pomysły to te chyba jest ok. A namiary? Zajrzyj na tą stronkę:http://wyjazdydlagrup.pl/lm/konferencje/
Odpowiedz
Modne jest też korzystanie z usług agencji fotograficznych które czy to w firmie na zaplanowanych sesjach, czy właśnie na szkoleniach, wyjazdach integracyjnych robią portfolio pracownikom według schematu, na wesoło, biznesowo (chociaż to akurat nie jest polecane jeśli chodzi o integracje).
Odpowiedz
A ja byłem kiedyś na takich szkoleniach połączonych dodatkowo z teambuildingiem, czyli quady, paintball i takie różne pierdółki. Fajna sprawa.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Daro
WątkiDataOdpowiedzi
Aasa Polska - opinie01.02.2015, 22:465
Biznes to Rozmowy - wybieracie się?12.09.2013, 15:342
W jakim banku warto?12.09.2013, 02:056
Witam12.09.2013, 02:011

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom