• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ING i ich www
Straszna oferta według mnie. Nie dość że trzeba ze sobą nosić stos papierów, bowiem odpowiednie zapamiętanie loginu, który w tym wypadku będzie trzeba podawać częściowo oraz losowo jest na ogół bardzo utrudnione i bez pomocy odpowiedniego hasła w postaci widocznej nie jest możliwe do poprawnego wpisania. ING w dodatku operuje bardzo nieczytelnym panelem, co bardzo mnie denerwuje jeśli chodzi o jego funkcjonalność.
Odpowiedz

Fakt, ING ma akurat mało przyjazny panel i trzeba się z tym jak najszybciej pogodzić. Co nie znaczy że to ma go wykluczać jednak, albowiem w tym wypadku ja stawiam bardziej na przychylność wszelkich ofert które są dla nas samych ważne w tym wypadku. ING nie jest najgorszym bankiem, muszę to przyznać sam z siebie.
Odpowiedz
Już powoli udało mi się dojść do tego i jest w miarę okej, dalej jednak nie jestem za panelem www, który u konkurencji jest w wielu wypadkach o wiele bardziej przystępny.
Odpowiedz
A czy ING ma coś takiego że umowę spisujemy przez WWW a potem kurier przyjeżdża żeby ją podpisać?
Odpowiedz
jak dla mnie to za mało ofert mają w kredytach gotówkowych,zawsze odpowiadają to samo,że 10-krotność zarobków.
Odpowiedz
Zastanawiałem się aby założyć u nich konto ale z tego co tu piszecie to na razie sobie to odpuszczę.
Odpowiedz
Od chwili,gdy bank zmienił zasady nie będę go już polecał, postanowiliśmy z żoną zamknąć konto i nadal się to nie udało -a podchodziliśmy już dwa razy!
Za pierwszym razem coś nie było jeszcze zaksięgowane na ROR,konto oszczędnościowe zamknęli od razu.
Za drugi razem jeden z oddział,odwiedzony przez nas wcześniej zamknięty,w drugi nie mają obsługi kasowej -odsyłają do oddziału oddalonego o prawie 3 km -jakaś paranoja...
Z takim podejściem bank ING straci nie tylko nas,ale też innych klientów,chyba że pozyska nowych -na krótko,bo chyba o to chodzi?
Odpowiedz
ja już dawno pożegnałam się z ING, bo na prawdę ich polityka działa bardzo na niekorzyść Klienta :/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom