• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impreza klubowa (Szukam Inwestora)
Witam,

Poszukuję inwestora w koncert klubowy hip-hop, gdyż jest tani w organizacji w porównaniu z innymi gatunkami muzycznymi. Mam doświadczenie. Klub Riviera (Prusice) o pojemności 1tyś osób, jest doskonałym klubem do zrobienia dużej imprezy zarobkowej. Prusice miasto skąd jest klub jest idealnym miejscem na tego typu imprezę dzięki okolicznemu corocznemu Hip-Hop Festiwalu Prusice którego jestem pomysłodawcą i jednym z organizatorów. Oprócz imprezy cyklicznej raz na rok brakuje tego typu eventów w okolicy co sprawia że zwiększa się popyt na takie imprezy w tak dużym miasteczku jakie jest Prusice oraz całej okolicy. Prusice są położone 30km od Wrocławia a droga S5 ułatwia komunikacje między miastami w ok. 30minut. Dzięki promocji, mediów i zniżek na artystów jesteśmy w stanie osiągnąć nasze cele. W kręgu zainteresowań są gwiazdy tego gatunku muzycznego.
Przeliczyłem sobie dokładnie koszty.
Ochrona 1000zł
Nagłośnienie 800zł
Artyści 5000zł
Wynajem klubu całość 4000zł

Suma: 10.800zł

Teraz zysk licząc że w klubie będzie 600 osób minimalnie.
Bilety: 20zł x 600 = 12000zł
Bar: majac doświadczenie po poprzedniej imprezie w klubie na 200osób = 3000zł licząc na 600 logicznie około 6000zł
Dodatkowy zarobek: wynajem loż i współpraca z markami odzieżowymi (stoiska promocyjne).
Zysk do podziału

Szczegóły na priw.
Zapraszam do współpracy ,
Piotr Bartosik
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Piotroq
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom