• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Import z Chin
Prócz biżuterii jeszcze polecam jakieś ubrania, czy inne dodatki. Tego nie ma w Polsce, a myślę, że popyt by był.
Odpowiedz

Najlepiej produkty przy których nie trzeba martwić się o gwarancję, bo chyba z tym jest największy problem, np: jeśli sprowadzamy jakąś elektronikę z Chin.
Odpowiedz
O na allegro wręcz roi się od sprzedawców, którzy sprzedają elektronikę z Chin. A później tylko są z tego problemy niestety.
Odpowiedz
Ja sprowadzałam towar z Chin na własną rękę i problemem okazało się księgowanie. Na początku była to dla mnie czarna magia, nie wiedziałam w ogóle jak się z to zabrać. Najpierw trochę poszperałam w internecie i znalazłam pomocny artykuł - http://pomoc.wfirma.pl/-jak-zaksiegowac-...row-z-chin Jeśli ktoś boryka się z tym samym problem to polecam zerknąć.
Odpowiedz
Jeżeli masz pewność, że producent cię nie oszuka to czemu by nie, wydaje mi się, że zainteresowanie takim towarem może być spore. Jednak słyszałam już o kilku sytuacjach, kiedy producent tak obszedł umowę, że klient zostawał z niczym. Dlatego wolałam skorzystać z usług http://www.accbiznes-chiny.com/pl zajmują się już jakiś czas importem z Chin. Firma nad wszystkim czuwa i nie muszę się martwić, że nie dostanę tego na co czekam.
Odpowiedz
No jeżeli sprowadzacie towar z Chin to musicie się liczyć z tym, że ludzie potrafią ładnie oszukać i wtedy wracasz z niczym.
Sam osobiście słyszałem wiele rzeczy o firmie accbiznes-chiny.com
Najważniejsze jest to że cały czas czuwają i nadzorują import.
Odpowiedz
Firma jest naprawdę dobra.
Cały czas wszystko śledzą i pilnują aby nic się nie stało.
Odpowiedz
Firma faktycznie jest bardzo dobra. Co przyciąga uwagę to to że najpierw weryfikują dostawców i sprawdzają ich jakość.
No a potem wiadomo, że próbują prowadzić negocjacje itp..
Odpowiedz
Skoro przez cały czas czuwają nad trasą, która się odbywa to naprawde jest to dobra firma.
Odpowiedz
Każda firma powinna śledzić co się dzieje z Twoim towarem, a nie tylko załadować, wziąć kase i koniec zainteresowania.
Odpowiedz
Dokładnie, a mało jest takich firm co śledzi co się z tym dzieje. Aczkolwiek tutaj koledzy podali jedną świetną firmę.
Odpowiedz
To naprawdę dobry pomysł - tym bardziej, że produkty z Chin są coraz lepsze! Importując, dobrze jest nawiązać współpracę z firmą taką jak http://rusak.pl która byłaby w stanie zapewnić nam obsługę celną.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika gargo
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom