• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Import - gdzie szukać dostawców?
Myślę o sprzedawaniu odzieży, albo w sklepie tradycyjnym albo internetowym - byłaby to odzież męska, elegancka, głównie garnitury koszule itp. Jak mogę dotrzeć do atrakcyjnych dostawców zagranicznych, chodzi mi o odziedż tanią tj. budżetową? Szukam sporo ale znajduję jedynie drogie oferty polskich dostawców które nie wchodzą w grę.
Odpowiedz

Ja czasami widuję aukcje na allegro gdzie ludzie sprzedają kontakty do takich dostawców za niewielkie kwoty, np 100 zł za kilka kontaktów. Poza tym nie wiem, odzieżą się nie zajmuję, ale żona często pokazywała mi takie aukcje często gdy przeglądała jakieś ubrania na allegro.
Odpowiedz
Dobrze jest popytać w hurtowniach odzieży - skądś ten towar chyba muszą sprowadzać.. Ale to wiadomo byle komu takiej informacji nie zdradzą, trzeba raczej być w dobrych stosunkach z właścicielem. Nie masz nikogo znajomego w przemyśle odzieżowym?
Odpowiedz
Marcin87 dobrze mówi, najlepiej jest pytać w hurtowniach, ja przynajmniej bym tak zrobił, tylko właśnie musisz poszukać kogoś życzliwego albo właśnie po znajomościach bo wiadomo że jesteś dla nich jakąś tam konkurencją Wink
Odpowiedz
Chiny, Tajlandia, poszukaj stron, z których dowiesz się, jak nawiązać kontakt z dostawcami z tamtych krajów (czasami może to być trudne, bo zdaża się, że nie mówią po angielsku). Ale jeśli ci się uda, z pewnością się opłaci. I ważna rzecz ? zawsze sprawdzaj opinie o dostawcy, jeśli ich nie można znaleźć, zastanów się dwa razy. Z doświadczenia wiem, jak ważne sa program-pit.com/opinie.html, odzież z chin, czy tani telewizor ? zawsze sprawdźmy, czy ktoś o tym już nie napisał.
Odpowiedz
Wpisz w google, wyskakuje odrazu Smile
Odpowiedz
Ja proponował bym jednak allegro ceny sa naprawde konkurencyjne botez mysle o sklepie ale nie www a realnym , i masz przede wszystkim pewna transakcje jedziesz bierzesz towar i masz , a nie czekasz na jakies przesyłki z Hong Kongu
Odpowiedz
Bardziej polecam sklep Internetowy. Dziś więcej osób korzysta z Internetu i więcej osób ma dostęp do takiego sklepu.
Odpowiedz
alibaba.com - to moze ci posluzyc za baze firm... Staraj sie kozystac jedynie ze sprawdzonych fabryk z dlugoletnia obecnoscia na rynku + duza iloscia pozytywnych komentarzy
Odpowiedz
Ciężko zarobić na typowych dostawach z Polski, towar jest drogi. Kombinujemy więc z dostawcami z Chin. Dopóki będzie tam tania siła robocza + super korzystne podatki to będzie opłacać sprowadzanie towaru z poza UE. Ciężko coś doradzić, bo większość hurtowni jest znana.
Odpowiedz
ja mam taki moduł Import Hurtowni / XML do PrestaShop jest to integracja, która umożliwia szybkie import jak i aktualizację dowolnej ilości produktów, kategorii i wszystkich danych z pliku XML dostarczonego przez hurtownika lub producenta. x13.pl/integracje-prestashop/23-integracja-allegro-z-prestashop.html
Odpowiedz
Jeżeli szukasz producentów warto to komuś zlecić, są strony (firmy) które się tym zajmują (np. chinskiefirmy.pl ) niestety na serwisach B2B jest pełno oszustów.
Odpowiedz
Dokładnie, trzeba bardzo uważać. Dużo cwaniaków na takich serwisach można spotkać
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Krzysztoff
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom