• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile zarabia prywatny detektyw?
Orientujecie się może ile zarabia prawdziwy prywatny detektyw i jak taka praca wygląda?
Odpowiedz

Jeszcze zależy czy pracuje na swój rachunek czy dla jakiejś agencji bo tu jest duża różnica.
Jak pracuje sam i jest dobry to może czasami zdobyć zlecenia na duże kwoty np: miesięcznie może to być ponad 10 tyś zł, wszystko zależy od spraw których się podejmuje, ogólnie nie słyszałem żeby detektywi mieli jakiś przygotowany cennik.
Odpowiedz
Jeśli interesujesz się tym tematem, to zachęcam Cie do przeczytania tego artykułu

Jak zostać detektywem, czy to się opłaca?
Odpowiedz
Trudno przewidzieć ile detektyw zarabia, bo zarobki ma różne w zależności od zleceń, które mu się w danym okresie trafiły. Nie każdy też zarabia tyle samo.
Odpowiedz
Wycena zleceń jest skomplikowana i często już w trakcie prowadzenia sprawy mogą dojść koszty, które początkowo nie były przewidywane. Na pewno jest to jednak zawód, w którym obraca się sporymi sumami. Branża jest elitarna, biura detektywistyczne to nie piekarnie. Dużo też zależy od doświadczenia i renomy detektywa.
Odpowiedz
Witam.
Pozwole sobie odswierzyc temat z uwagi na fakt ze uzyskanie licencji tetektywa od 01.01.2014r to formalnosc. Cena calkowita to 5000 zl to tak w przyblizeniu, lacznie z ubezpieczeniem, koncesja z MSW wydaniem licencji (50% sredniej krajowej za wydanie licencji na policji) i cena kursu.
Ale, no wlasnie pytajac o to ile zarabia taki detektyw nalezy najpierw odpowiedziec sobie na pytania:
czy mam doswiadczenie w takiej pracy
czy mam odpowiednie kontakty
czy jestem w stanie przyciagnac klientow
Jak odpowiedzi sa 100% na TAK mozna pytac o zarobki.
Z tego co mi mowia koledzy zajmujacy sie ta profesja i z wlasnych obserwacji to raczej nie jest to zawod z ktorego mozna zyc i nic wiecej nie robic, pracujesz kilka dni w miesiacu, zakladajac ze masz 100% odpowiedzi na tak masz szanse zarobic ok. 1500 zl dziennie (na dzien pracy a nie siedzenia w domu)
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika adrianol
WątkiDataOdpowiedzi
Bank internetowy ktory polecacie07.10.2013, 14:1413
Banki kontrolują przelewy07.10.2013, 14:122
Biznes dochód pasywny07.10.2013, 14:098
jak zbudować serwerownię07.10.2013, 14:071