• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel w Warszawie
Poszukuję taniego hotelu w Warszawie. Wybieram się na konferencję i muszę się gdzieś zatrzymać na 1-2 nocki. Niekoniecznie samo centrum ale w takiej lokalizacji żeby był dobry dojazd w okolice Pałacu Kultury. Macie jakieś sprawdzone miejsca? Cena jeśli to możliwe do 200zł za nocleg.
Odpowiedz

Sprawdź Aramis - http://hotelaramis.pl/oferta - blisko centum, ceny w porządku, obsługa też na poziomie.
Tylko gdziekolwiek jak sobie upatrzysz, to wcześniej zadzwoń z rezerwacją, z doświadczenia wiem, że w warszawskich hotelach nieraz jest spory tłok i nie ma wolnych pokoi, albo są, ale nie takie jak by nas interesowały.
Pozdrawiam ciepło!
Odpowiedz
ja na listopad pod koniec coś szukam, ale jeszcze nie wiem dokładnie jaki rewir w Wawie, więc się przyda
Odpowiedz
Jasne, sam kilka razy pocałowałem klamkę przez swoje gapiostwo i musiałem na gwałt szukać noclegu w obcym mieście. Dziękuję za namiar ? zawsze to lepiej jeśli ktoś wcześniej sprawdził warunki i może coś podpowiedzieć. Jak wyglądają połączenia z tego hotelu? Da się dojechać do centrum w miarę sprawnie komunikacją?
Odpowiedz
wygląda nawet nawet, ale co z tego jak cen nie mam podanych
Odpowiedz
Szczerze mówiąc ja tego cały czas nie mogę zrozumieć, jak organizując konferencje można nie zadbać o miejsca noclegowe, dla uczestników? Przecież to powinna być oczywistość. Teraz byłem na szkoleniu w Sopocie. Hotel Bayjonn, w którym się odbyła http://www.bayjonnhotel.pl/galeria-konferencje.html został właśnie wybrany dlatego, że nie tylko spełniał oczekiwania pod względem sali konferencyjnej (na zdjęciach), ale też właśnie wymaganej ilości miejsc noclegowych. Organizacja konferencji bez tego moim zdaniem jest mało profesjonalna.
Odpowiedz
Jak się jedzie grupą to często taniej jest wynająć apartament w mieście, nasz firma korzysta z wyszukiwarki BookApart i wszyscy sobie chwalą Smile
Odpowiedz
Racja, miejsca noclegowe przy konferencji wyjazdowej to podstawa.
Szukanie na własną rękę i martwienie się o dostępności i sensowne ceny to mało profesjonalne podejście.
Też byliśmy w Bayjonn w 10 osób. Robiliśmy dwa podejścia do rezerwacji, bo za 1 razem nie było tyle pokoi, ale za drugim razem udało nam się zarezerwować i pokoje i salę. Swoją drogą fajnie położone miejsce. Hotel mały ale świetny na szkolenie i integrację, choćby na saunie Smile

Zawsze wychodzę z założenia, że jeśli ceny są stosunkowo podobne do innych hoteli z możliwością zorganizowania szkolenia to warto zobaczyć trochę Polski, zwłaszcza tej najładniejszej, choćby od strony morza czy gór. No, jeśli firma zwraca za dojazd Smile)
Odpowiedz
W Warszawie te hotele mają zdecydowanie za bardzo wyśrubowane ceny
Odpowiedz
Jeśli chodzi o konkretny hotel to np. Rest w Morach i tam faktycznie macie niższe ceny.
Konferencja trwała dwa dni, miałem nocleg, spa w cenie, jedzenie na sprawę super.
Byłem oczywiście gościem, ale wiem, że na tle wielu innych miejsc to wypada bardzo pozytywnie.
Odpowiedz
Może Novotel? Myślę, że zmieścisz się w tym przedziale cenowym.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika KarolZubik
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom