• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H E L P - potrzebuje naprostowania
Nie jestem pewny czy postrzegam polskie prawo poprawnie. Jesli znalazlby sie ktos kto orientuje sie w kwestii ktora zaraz przyblize prosze o wypowiedz.

Chce reprezentowac grupe inwestorow tzw "cichy inwestor" czyli taki ktory nie jest wpisany w informacje o udzialowcach.

Czyli pozyskuje na przyklad 10 000zl od takich "cichych/mini inwestorow" i repreznetuje ich interesy. Zeby to bylo zgodne z prawem musze zostac wpisany jako udzialowiec spolki aby moc zarabiac z dywidendy.

I to pierwsza czesc.. Tak to dziala?

I nastepnie jak dostaje dywidende rozdzielam zysk pomiedzy mini-inwestorow pobierajac odpowiednia prowizje. Tu juz chyba prosciej. Zastanawia mnie czy poprostu mozna byloby to obiac regulaminem danego portalu. Wydaje mi sie ze wprowadzajac pare prostych zapisow moznaby to zalatwic.

Prosze o potwierdzenie mojego rozumowania
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika 3one
WątkiDataOdpowiedzi
Cichy inwestor - ktos zawarl taka umowe??26.11.2012, 09:482
A może ja i wy zostaniemy Aniolami biznesu??22.11.2012, 12:146
Camping czy firma IT - dwa pomysly, a wasze opinie?03.11.2012, 10:160
Kredyty inwestycyjny/firmowy - TYLKO TEN30.10.2012, 10:502
Mini system gieldowy - zainwestujemy28.10.2012, 02:456

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom