• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gracie na giełdzie? Jak Wam idzie?
Czy gra tu ktoś na giełdzie?

Ja swego czasu inwestowałem po 1000 zł, nieraz po 1800 wyciągałem po dobrych sesjach Wink
Odpowiedz

Ja zainwestowałem w akcje spółki, której obecnie nazwy nie pamiętam. Wiem, że była troszeczkę skomplikowana, w innym języku. Na dobrej sesji wyciągnąłem pewnego razu aż 5000 zł! Niestety później straciłem połowę tego. Niezły przy tym stresik jest, więc przestałem grać. Wink
Odpowiedz
Jak to mówi Korwin-Mikke na giełdzie zarabia tylko kilku wyjadaczy, a reszta idiotów traci. Żeby ktoś zyskał, ktoś inny musi stracić.

Coś w tym jest, bez wiedzy raczej ciężko coś osiągnąć.
Odpowiedz
Pamiętam takie czasy, że na polskiej giełdzie dało się nieźle zarobić. Miały miejsce bardzo duze wahania kursów. Teraz bez dużej wiedzy, w krótkim czasie dużych kokosów się zbić nie da.
Odpowiedz
Jeśli nie posiada się dużej wiedzy to lepiej nie grać na giełdzie. Zawsze można za to zainwestować długoterminowo. Polecam poczytać o panu, który zwie się Warren Buffett. On nigdy nie grał na spekulacje, ale zawsze inwestował w spółki.
Obliczaj zużycia paliwa za pomocą kalkulatora spalania paliwa
Odpowiedz
(22.10.2011, 17:07)end napisał(a):  Pamiętam takie czasy, że na polskiej giełdzie dało się nieźle zarobić. Miały miejsce bardzo duze wahania kursów. Teraz bez dużej wiedzy, w krótkim czasie dużych kokosów się zbić nie da.

Dokładnie, trzeba mieć dużą wiedzę na temat instrumentów finansowych żeby coś zdziałać
Odpowiedz
Wcześniej inwestowałem na NC. Obecnie przeszedłem na GPW. Więcej jest tam wartościowych spółek, a co najważniejsze - pewnych
Odpowiedz
Bez wiedzy o obstawianiu na giełdzie nie ma co się za to zabierać. To nie jest takie proste, że obstawimy i koniec.
Odpowiedz
Obojętnie gdzie byśmy nie dawali pieniędzy to wiadomo, że trzeba orientować się o co chodzi w tym. A giełda to naprawde skomplikowana sprawa, dlatego trzeba troche o niej wiedzieć.
Odpowiedz
No tak, teraz to trzeba znać się na rzeczy żeby gdziekolwiek coś zainwestować.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika sobkowski
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom