• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Analytics, pomoc w zarobkowaniu na forum?
Co daje Google Analytics?

Czy dzięki temu będę osiągał większe zarobki?

Wyświetla, kto gdzie klika, jaka efektywność itp.?
Odpowiedz

To jest narzędzie głównie do optymalizacji strony.

Jest bardzo przydatne, bo dzięki temu narzędziu możesz badać skąd przychodzą użytkownicy, z jakich są miejscowości, czego szukają.

Zrób sobie konto i sam dopatrz co oni oferują !
Odpowiedz
Ok, ale w tym Google Analytics za nim się nie płaci?

Czy są jakieś dodatkowe płatne funkcje?
Odpowiedz
Dokładnie udaj się na to szkolenie a napewno nie pożałujesz, ja na takim byłem i miło wspominam to do dzisiaj.
Odpowiedz
Google Analytics jest darmowe, pokazuje statystyki Twojej strony.
Odpowiedz
Nie znajdziesz tam nic płatnego. A czy Ci pomoże zarabiać to zależy od umiejętności analizy. Sprawdź sam i zobaczysz o co chodzi.
Odpowiedz
Można dzięki temu sprawdzić skąd przychodzi ruch do naszej strony. Z jakich stron mamy klientów, ilu i ile przebywają na naszej stronie. Gdy trochę czasu temu poświęcisz to jestem pewny że możesz dzięki temu narzędziu zwiększyć swój zysk.
Odpowiedz
Sam używam Google Analytics, do tej pory zastanawiam się dlaczego takie profesjonalne narzędzie jest za darmoWink
Dzięki niemu można zbadać praktycznie wszystko, ja używam już bardzo długo, ale dalej wykorzystuje jego możliwości w kilku procentach. Dla nowych użytkowników może być kłopotliwe, bo jednak według mnie jest bardzo skomplikowane nawet jeśli chodzi o sprawdzanie konwersji. To co najważniejsze to UU , odsłony, współczynnik odrzuceń oraz czas spędzony na stronie.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika makserwus
WątkiDataOdpowiedzi
Podpisy na forach05.01.2012, 21:097
Nowy polski bux30.12.2011, 19:003
Bannery29.12.2011, 21:485
Shoper23.12.2011, 16:512
Hodowla szynszyli - pomysł na biznes04.12.2011, 19:2115

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom