• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie Znajdę "Anioła Biznesu"
Witam
Nie znalazłem odpowiedniego działu tego typu chciałbym się spytać gdzie mogę znaleźć serwis z osobami które finansują projekty w zamian za udziały???

Co ja chcę zrobić dam krótką ogólnikową informację
Mam w planach stworzenie serwisu internetowego typu kinomaniak lub iiTV.info. Z tym że to by nie były filmy a inny "content".
Koszt stworzenia serwisu na podstawie ofert frelancerów na zarabia.przez.net wynosi 2000-4000zł. Jeśli chodzi o reklamę to posiadam 17 kont na YouTubie generujących 517 tysięcy wyświetleń na miesiąc przypuszczam że 1/10 z tego mógłbym przekierować na serwis i w ten sposób wypromować się.

Z czego się strona by utrzymywała z reklam a także kont premium. Zasięg ogólnoświatowy.
Odpowiedz

w Polsce chyba najbardziej znany to POLBAN - Polska Sieć Aniołów Biznesu
Odpowiedz
 Podziękowali: Quarior
Dziękuję za informację zapoznam się bliżej z tą stroną
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Quarior
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom