• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie szukać produktu?
Znalazłam ostatnio świetną stronkę, która moim zdaniem jest warta uwagi, a mianowicie - gdzieobejrze.pl. Jest to swego rodzaju wyszukiwarka, dzięki której, w prosty sposób można znaleźć sklepy stacjonarne i internetowe w których dostępny jest interesujący nas produkt. Bardzo przydatne narzędzie. Smile
Odpowiedz

Jak już się reklamujesz w tym dziale to napisz, że to Twój produkt, a nie że znalazłaś Smile może się przydać
Odpowiedz
Ja właśnie w podobny sposób znalazłem interesujące mnie części do maszyn budowlanych, muszę powiedzieć że takie portale są bardzo pomocne w wyszukiwaniu różnego rodzaju rzeczy. Mam nadzieję że te strony cały czas będą się rozwijałyWink
Odpowiedz
Ja robię zakupy tylko w sprawdzonych sklepach albo poleconych przez znajomych. Na przykład koszulki kupuję z http://www.embros.pl/ w tym roku na święta kupuję bratu taką fajną koszulkę, będzie na pewno zadowolony z prezentu zwłaszcza że zawsze zgadywał co dostanie, tym razem będzie to niespodzianka.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kropka
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom