• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się ubezpieczasz ?
Jaka firma reprezentuje Cię w ubezpieczeniu ? Ja szczerze powiedziawszy wybralem na żywioł mBank. Mam tam praktycznie połowę usług, więc pomyślałem iż takim wyborem najlepiej będzie skwitować naszą znajomość. mBank daje mi dzięki temu jak najbardziej przystępne oferty, które zawsze mnie zadowalają.
Odpowiedz

ja mam oc w pzu jednak w mbanku mam assitance na auto za 10 zl
Odpowiedz
Ja samochód opłacam w PZU S.A
Mam wszystko w tym, w tym także holowanie i pomoc drogową gratis - raz korzystałem także jest sprawdzone. Miałem dwie stłuczki małe, i zniżki lekko przepadły ale do zapłacenia miałem tylko 50 zł więcej. A koszty naprawy tamtych pojazdów to ok 2 tyś zł także zdziwiłem się. Płacę ok 500 zł miesięcznie z pełnymi zniżkami.
Odpowiedz
Najlepiej ubezpieczać siebie i rodzinę w jednej firmie, bo raz że mamy wszystko pod lepszą kontrolą, dwa, że mamy dodatkowe bonusy.
Odpowiedz
Ja mam w PZU od kilku lat ,ale zastanawiam się nad zmianą przecież rynek ubezpieczeń jest tak rozbudowany,mamy tyle możliwości z tego co ostatnio obserwuje,wiec warto by się było porozglądać co za pewne uczynię w najbliższym czasie.
Odpowiedz
Ja w PZU, nie kombinują i szybko wypłacają gdy się należy. Poza tym jest to polskie a ja lubie wspierać polskie Smile

(21.07.2012, 19:28)QASKU napisał(a):  Ja samochód opłacam w PZU S.A. (...) Płacę ok 500 zł miesięcznie z pełnymi zniżkami.

500 zł miesięcznie za dwa samochody ? Nie miałeś na myśli rocznie ?
Ja osobiście OC wybieram co roku inne. Przychodząc do firmy ubezpieczeniowej jako nowy klient dostajemy przeważnie jakiś bonus za to, że przeszliśmy do nich od konkurencji. Można to wykorzystać co roku Smile Warto też posprawdzać ceny w różnych ubezpieczalniach bo mają wielkie różnice pomiędzy markami samochodów. Ja mam starego citroena i pomiędzy jedną a drugą firmą różnice były nawet 500 zl (na rok)
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz
Ja jestem zawsze przezorna jeśli chodzi o ubezpieczenie, mam OC, AC, polisę na życie. Zastanawiam się jeszcze nad ulokowaniem gdzieś pieniędzy na emeryturę, bo z ZUS i OFE za wiele tej kasy nie dostanę.
Odpowiedz
ja ubezpieczyłem się w ING. Szukałem instytucji, która będzie cechować się przejrzystymi warunkami umów, o co w dzisiejszych czasach bardzo trudno...
Odpowiedz
Masz polisę na życie, czy polisę z funduszem inwestycyjnym?
Odpowiedz
(24.01.2013, 21:18)wanda54 napisał(a):  Masz polisę na życie, czy polisę z funduszem inwestycyjnym?

Polisę z funduszem inwestycyjnym. Myślę, że to dobre rozwiązanie gdyż w ten sposób zabezpieczam swoją przyszłość na dwa sposoby: część ochronna zapewnia ochronę życia, a część inwestycyjna zabezpiecza przyszłe potrzeby finansowe.
Odpowiedz
Ja mam ubezpieczenie w ErgoHestii. Ale w sumie to myślę nad zmianą. Jakoś nie bardzo podobają mi się warunkiSad Czy znacie coś lepszego??
Odpowiedz
(26.02.2013, 12:57)aicha2583 napisał(a):  Ja mam ubezpieczenie w ErgoHestii. Ale w sumie to myślę nad zmianą. Jakoś nie bardzo podobają mi się warunkiSad Czy znacie coś lepszego??

W moim wypadku jest to właśnie ubezpieczenie połączone z inwestycją- sposób na przyszłość w ING. W części ochronnej można ubezpieczyć do 10 osób (ja ubezpieczyłem żonę i dzieciaki, jednak osoby nie muszą być ze sobą spokrewione).
Odpowiedz
Za każdą dodaną osobę do polisy można dostać zniżkę, więc ubezpieczenie większej liczby osób się opłaca. Poza tym dzięki polisie połączonej z inwestowaniem można zyskać znacznie więcej niż w tradycyjnej obejmującej samo ubezpieczenie.
Odpowiedz
Z tego co patrzyłam, to zarówno za kolejną dodaną osobę jest zniżka, bodajże 10%, ale i za częstotliwość wpłat. Im dłuższy tym większa zniżka. Najbardziej się opłaca przy rocznej.
Odpowiedz
Zniżki są wybierając częstotliwość opłacania składki inną niż miesięczna, a sama składka obliczana jest dla każdej osoby indywidualnie biorąc pod uwagę jej wiek, rodzaj wybranej umowy oraz czas, na jaki jest zawierana.
Odpowiedz
W sposobie na przyszłość wygląda to tak, że przy składce minimalnej w części ochronnej wynoszącej 50zł za jedną osobą, przy 2os wynosi już ona 80zł a przy 3 i więcej 100zł.
Odpowiedz
Czyli ubezpieczenie większej ilości osób w jednej polisie bardziej się opłaca.
A gdy opłacimy składki np. za rok z góry, są jakieś zniżki?
Odpowiedz
(10.03.2013, 18:30)wanda54 napisał(a):  Czyli ubezpieczenie większej ilości osób w jednej polisie bardziej się opłaca.
A gdy opłacimy składki np. za rok z góry, są jakieś zniżki?

Zniżki otrzymuje się właśnie przy zakupie pakietów ochronnych i przy objęciu ochroną kolejnej osoby.
Odpowiedz
Ja ubezpieczam się w sygma banku, moja znajoma też się tam ubezpiecza i obydwie jesteśmy zadowolone.
Odpowiedz
(27.04.2014, 17:26)Sandra667 napisał(a):  Ja ubezpieczam się w sygma banku, moja znajoma też się tam ubezpiecza i obydwie jesteśmy zadowolone.
Ja też.Dostałam taką możliwość przy karcie kredytowej. Jest ok. Teraz się nawet zastanawiam nad multigwarancją. Korzystasz może?
Odpowiedz
(28.04.2014, 17:07)Kasica83 napisał(a):  
(27.04.2014, 17:26)Sandra667 napisał(a):  Ja ubezpieczam się w sygma banku, moja znajoma też się tam ubezpiecza i obydwie jesteśmy zadowolone.
Ja też.Dostałam taką możliwość przy karcie kredytowej. Jest ok. Teraz się nawet zastanawiam nad multigwarancją. Korzystasz może?

Tak od w sumie niedawna niezła gwarancja czytałam o niej na foróm zainteresowało mnie to i postanowiłam sprawdzić i szczerze idealne rozwiązanie dla takich ludzi jak ja ,którzy mają pecha do sprzętów więc jak najbardziej polecam.
Odpowiedz
ja się zastanawiam nad wygodniej w życiu, oprócz pomocy przy naprawie sprzętu jest jeszcze więcej fajnych opcji m.in. pomoc medyczna, opieka nad dziećmi, pomoc prawna...
Odpowiedz
No i dodatkowo niewielkie opłaty za ubezpieczenie ,a warianty ochrony ciekawe i jak najbardziej interesujące. Warto się zainteresować.
Odpowiedz
(05.05.2014, 14:08)Sandra667 napisał(a):  
(28.04.2014, 17:07)Kasica83 napisał(a):  

Tak od w sumie niedawna niezła gwarancja czytałam o niej na foróm zainteresowało mnie to i postanowiłam sprawdzić i szczerze idealne rozwiązanie dla takich ludzi jak ja ,którzy mają pecha do sprzętów więc jak najbardziej polecam.

Zdecydowała się na multigwarancję, już podpisałam umowę. Będę dawała znać jak się używa. Dzięki wielkie za podpowiedzi
Odpowiedz
I jak się używa multigwarancję ? Ja teraz zdecydowałam się na jeszcze jedno ubezpieczenie i dalej się nie zawiodłam sygma jak zawsze ciekawe i dobre ubezpieczenia.
Odpowiedz
Mieszkanie mam w PZU, ale jeszcze w tym roku zmienię ubezpieczyciela. Samochód w Link4.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom