• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupić kasę fiskalną?
Cześć!
Planuję kupić kasę fiskalną. Jako, że mam kilka usług jedynie, to nie będę potrzebował bardzo rozbudowanego urządzenia. Myślałem o kupnie kasy fiskalnej w firmie Fiscom, jednak nie jestem pewien, czy dobrze robię. CO o niej sądzicie? Jakie urządzenia mi polecacie?
Dzięki!
Odpowiedz

powiedz jeszcze jaką kasę fiskalna chcesz zakupić taką zwykłą czy z kopią elektroniczną ?
Odpowiedz
zachęcam do odwiedzenia strony profesjonalnej sieci sprzedaży kas fiskalnych Centrum Kasiarzy - szeroki asortyment, na stronie znajduje się również poradnik, a w razie wątpliwości pisz lub dzwoń - obsługa chętnie udziela rad
Odpowiedz
w zasadzie mamy tak wiele firm i opcji kupna kasy ,że czasami trudno się zdecydować na odpowiedni wybór.
Czym się kierujecie przy zakupie kasy ?
Odpowiedz
kasa powinna być tania i mieć już możliwość zmiany na euro, dzięki czemu potem koszty będą mniejsze.

Ogólnie to także firma zajmująca się sprzedażą kas powinna przeszkolić, ale jak sama kupowałam, to było to dość nieudolnie zrobione i na odwal się.

Była też kiedyś możliwość ubiegania sie o zwrot połowy wartości kasy, ale ulgę tę zdjęli. CHyba że w ostatnim czasie coś się zmieniło.

Ogólnie oni mają jakieś warunki do spełnienia i wątpię, żeby firmy aż tak bardzo się między sobą różniły. W każdym razie kupowanie kasy przez internet nie jest zbyt wygodne, bo trzeba papiery dostarczyć do urzędów wprowadzając kasę, a po roku trzeba i tak odnawiać, a przez to najlepiej jest mieć stały kontakt z firmą która kasę sprzedała. Dlatego nie kupiłabym kasy przez net, tylko w swojej okolicy.

Poza tym jakby coś się z kasą działo, to śmigam na miejsce i reperują, a wysyłanie i odsyłanie paczką, to strasznie długo trwa.

Także polecam kupowanie kasy fiskalnej w swoim miejscu zamieszkania a nie przez net.
Odpowiedz
Jakby ktoś potrzebował dobrych paragonów to ja jestem zachwycony jakością produktów od firmy Jumpe! Naprawdę niesamowita różnica!
Odpowiedz
Myślę, że dobrze będzie jak przejrzysz portal . To jest portal na którym jest pewnie większość sprzedających kasy firm. Wybierzesz sobie oglądając opinie kontrahentów. Może znajdziesz także jakieś zniżki firmy.net/kasy-fiskalne
Odpowiedz
jeśli nie wiesz gdzie kupić kasę fiskalną to ja mogę Ci polecić miejsce online gdzie ja kupiłem Smile
fiskas.pl - ja tutaj osobiście kupiłem, doradzili mi jaką kasę wybrać do mojego biznesu Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika danello
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom