• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie drukujecie wizytówki?
Planuje druk wizytówek i tu mam pytanie z jakie firmy-drukarnie możecie polecić -najlepiej z mozliwością zamawiania przez internet Wink
O finansach przystępnie !
Open Bankier Finance
Odpowiedz

Wizytówki drukują chyba wszystkie drukarnie poza wielkoformatowymi. Najwięcej znajdziesz na firmy.netv bo tam rejestrują się firmy, które chcą być widoczne w necie. Wybierzesz tez taka, która jest blisko Ciebie i ma dobre opinie klientów. Może trafisz na kupon rabatowy.Zobacz: firmy.net/drukarnie-i-zaklady-graficzne
Odpowiedz
teraz samodzielnie na urządzeniu wielofunkcyjnym, dokupuje tylko papier wizytówkowy.
Odpowiedz
Moim zdaniem lepiej zlecić to jakiejś drukarni. Nie dość, że mogą przygotować projekt, to jeszcze nie trzeba się bawi ć w ich rozcinanie itp., a ceny są śmiesznie niskie.
Odpowiedz
A co sądziecie o takiej ofercie http://www.wizytowki4you.pl/?a=006634 -druk własnego projektu,wybór z gotowego wzoru,zlecenie wykonania wzoru wizytówki a przy tym ceny całkiem przyzwoite: 29 zł za 100 szt wizytówek...
Open Bankier Finance
Odpowiedz
29 zł za 100 sztuk to nie jest jakaś wygórowana kwota. Zależy jakie to są wizytówki. Druk cyfrowy lub offsetowy itp.
Odpowiedz
ja zamawiałem przez drukarnię internetową. Wyszło najtaniej, a wizytówki dość dobrej jakości.
Odpowiedz
Np. mprint, printum.. Wystarczy wpisać w google.
Odpowiedz
Ja korzystam z drukarni cyfrowej Lapisart w Warszawie. Mogę powiedzieć, że oferują świetną jakość wydruku. Tradycyjne wizytówki 100 szt. to około 34 zł(realizacja w 3 dni), Wizytówki UV - 500 szt. 110 zł.
Odpowiedz
Ja po prostu drukowałam w miejscowej drukarni, zrobiłam sobie projekt i tylko im to zaniosłam
Interesuje Cię norweski albo szwedzki to zajrzyj na http://www.norweskiszwedzki.pl/
Odpowiedz
Wbrew pozorom znalezienie dobrej drukarni nie jest takie łatwe. Szczególnie jeśli zależy nam na tym, aby wizytówka, rzeczywiście była wizytówką naszej firmy. Najlepiej, jeśli jest to sitodruk, a nie druk laserowy. No i wybór papieru też się liczy. Nie wiem, czy jest sens zamawiać takie rzeczy przez Internet. Wolę na miejscu sprawdzić, jak wygląda papier i jakie mam opcje w tym zakresie.
Odpowiedz
Raz skorzystałem i jestem zadowolony z http://wizytowki4you.pl/?a=006634 tyle że cena nieco wzrosła, teraz za 100 szt wizytówek w standardzie wychodzi nieco ponad 35 zł ale i tak jedna z lepszych ofert na rynku!
Open Bankier Finance
Odpowiedz
Drukowaliśmy ostatnio spora partię wizytówek tutaj:
https://www.openprint.pl/

Drukarnia internetowa, jedna z wiekszych. Jestem zadowolony.Jakość wizytówek bardzo dobra, wsyzstko wykonane na dobrym papierze, świetnej jakosći. Jakość druku równiez jak najbardziej ok.

Najbardziej jednak podobała mi się terminowość zlecenia. Dostaliśmy wizytówki już na następny dzień.
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepsza druakrnia to Chroma. Zamawialiśmy z niej wiele razy. Mają ogroooomny park maszynowy więc przy dużej ilości narpawdę się opłaca
Odpowiedz
Warto odnaleźć w swojej okolicy tanie miejsce do druku. Urządzanie wielofunkcyjne dobre dużo kosztuje. Nie raz się to po prostu nie opłaca.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika netman
WątkiDataOdpowiedzi
Co zastąpi Facebook?06.03.2014, 14:2534
Kredyt pod zabezpieczenie13.02.2014, 10:003
All money,jakieś opinie?10.10.2013, 12:460
Naprawa sprzętu komputerowego w firmie,jak się do tego zabrać?17.09.2013, 11:3413
Czy warto dawać zniżki klientom?16.09.2013, 11:2820

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom