• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie byliście na wakacjach 2013?
Cześć!
Gdzie byliście, albo dopiero jedziecie na wakacje? Ja byłem w górach i teraz rozważam, albo wybrać się na mazury albo na Kaszuby Smile
Odpowiedz

Ja w zasadzie jeszcze nigdzie w nie byłem w okresie tak zwanych wakacji Smile , robię sobie wakacje kiedy mam ochotę. Kilka miesięcy temu spędziłem dość piękny okres blisko mazur, piękne tereny, a mazury tym bardziej jeśli znajdziemy odpowiednie zacisze.
Odpowiedz
ja staram się robić w ciągu roku dwie dłuższe przerwy na wakacje. jedne w naszym polskim okresie wakacyjnym - kiedy jest ciepło najchętniej wyruszam w góry, natomiast na feriach funduję sobie małą odskocznię i zimowego krajobrazu wyruszam do egzotycznych Państw - Tunezja czy Egipt Wink
Odpowiedz
u mnie zawsze morze, polskie morze
tylko tam łąduję akumulatoryCool
Odpowiedz
Ja tegoroczne wakacje spędziłem standardowo, jak wielu Polaków - w Chorwacji Big Grin
Odpowiedz
W tym roku była praca, i praca... Zaliczyłem trzy weekendowe wyjazdy i to by było na tyle, wszystkie w Polsce. Planuję sobie odbić w lutym i już planuję dwutygodniowy urlopik Smile
Każdego dnia rodzimy się na nowo
Odpowiedz
W zeszłym roku byłam we Włoszech i na Mazurach Wink w tym roku chyba będzie Hiszpania
Odpowiedz
W zeszłym roku byłam na wczasach z biurem Family Tour, na Słowacji. W tym roku również się z nimi wybieram, ale do Poprad. Już się nie mogę doczekać wypoczynku w SPA, kąpieli w wodach termalnych i górskich wycieczek.
Odpowiedz
ja byłam nad morzem w ostrowie bardzo polecam tak mega spokojnie<3

------
Modne buty pepe jeans
Odpowiedz
Wakacje spędziłam na wsi, świeże powietrze, wspaniały klimat, niezapomniane chwile.
Odpowiedz
2013 i 2014 to te same klimaty, działka nad jeziorem. Nie zmieniam.
Odpowiedz
Masz własną działkę nad jeziorem? Ja w zeszłym roku nigdzie nie byłam, w weekendy jeździłam tylko nad wodę lub wycieczki. W tym roku też raczej nigdzie nie pojadę, ewentualnie w długi weekend sierpniowy.
Odpowiedz
Ja miałam okazję przebywać na Mazurach i po raz kolejny przekonałam się o pięknych terenach jakie się tam znajdują oraz niesamowicie spokojnej atmosferze dzięki której mogę wypocząć.
Odpowiedz
zima to tez fajna pora do podróży, mozna na przykład kupić tanie bilety do paryża, zerknijcie tu: http://mojeloty.pl/loty-do/paryza/ - hotele tam też tańsze, do atrakcji o połowę mniejsze kolejki itp. moim zdaniem, jak mamy czas i wolną gotówkę, to część podróży warto planować zimą, mogą mieć też duży urok
Odpowiedz
Kreta - polecam, bardzo ciekawa wyspa, wspaniały grecki klimat, dobre jedzenie.
Odpowiedz
Myślałam nad Kretą na to lato. Ewentualnie nad Hiszpanią, tylko nie wiem, czy ląd, czy któraś z wysp.
Odpowiedz
(13.05.2015, 11:36)krunrun napisał(a):  Ja myślę nad Istebną. Znalazłem takie jedno beznadziejnie reklamujące się miejsce. W końcu nam się uda trochę odpocząć w dobrym miejscu.
W jednym poście zabiera Cię tam szef, w innym sam znalazłeś, jak to w końcu jest? Wink Szeptanka na tragicznym poziomie.

PS: Dlaczego takie spamerskie konta nie są banowane tylko mają po kilkadziesiąt postów?
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Ja jeszcze planuję wyjechać nad polskie morze ;-)
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika harth
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom