• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdy bankomat zje kartę...
W wypadku takim, nie ma na co czekać. Karta może wyjśc, móże nie wyjść. To już wszystko zależy od szczęścia. Mamy wtedy dwa wyjścia, kiedyś bowiem udało mi się wyjąć własną kartę pięćsetką. Polecili mi to pracownicy sklepu w którym to straciłem kartę na rzecz bankomatu PKO. Jeśli jednak nie chcecie/boicie się tego, dzwońcie do oddziału, na każdym bankomacie macie numer do tego.
Odpowiedz

Jak wyjąłeś? Tongue Kartę łyka bankomat i tyle, jak Ci wypuścił? Smile
Raz mi zablokował kartę przy kończeniu transakcji to sobie zadzwoniłem pod ten numer co tam jest nalepiony zazwyczaj na każdym bankomacie, przyjechali, załatwili Smile inni się wkurzali że popsułem ale to nie moja wina.
Odpowiedz
Na bankomatach zwykle jest nr telefonu pod który trzeba zadzwonić w takich sytuacjach. Miałem już tak ze trzy razy wpisałem zły pin i po tygodniu musiałem odebrać kartę w swoim oddziale banku.

ja też to kilka razy przeżyłam mimo, iż nie robiłam nic niestosownego. zadzwoniłam pod numer na bankomacie, przyjechali Panowie, załatwili. ale za każdym razem jest olbrzymi stres i panika Smile
Odpowiedz
Tak , na bankomacie jest numer do takich problemów jednak temu także towarzyszy stres, zdenerwowanie jak komus się spieszy to napewno nic miłego
Odpowiedz
Miałem już taki przypadek i przyznaję że jest to sytuacja stresująca lecz miało to miejsce w oddziale banku więc szybko uzyskałem pomoc.

Gdy bankomat zje kartę z opcją płatności zbliżeniowej, to najlepiej od razu taką kartę zablokować.
Sytuacja faktycznie stresująca, a jeszcze jak nie mamy innej karty, to odcinamy się od gotówki.

---
Regulamin
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom