• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fundusze inwestycyjne PKO TFI
http://www.pkotfi.pl/pl/klienci-indywidu...e-otwarte/

Ktoś skorzysta z tej oferty?

Może napisać coś więcej, coś bardziej od siebie? Jak ocenia itp.?
Odpowiedz

Ja mam w milenium, ale zastanawiam sie nad zmianą
Odpowiedz
Ja trzymam się z dala od funduszy inwestycyjnych. Miałem kiedyś lokatę, ale według mnie lepiej zainwestować w cenne kruszce. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, parafrazując pewną reklamę -Mennica Polska - Pewna inwestycja w złoto
Odpowiedz
Ja właśnie skorzystałam z promocji pełny portfel na 30% obniżkę opłat manipulacyjnych z tytułu wykupu jednostek funduszy. Jedyne obwarowanie to min 25.000 wpłaty, ale ja akurat miałam więcej gotówki więc to nie było dla mnie problemem. Dopiero zaczynam przygodę z inwestowaniem, ale we wszystkich poradnikach piszą że dobrze jest się wstrzelać w takowe często ograniczane czasowo akcje, z tą jest podobnie też jest jakoś czasowo limitowana.

Jeżeli macie jakieś ciekawe doświadczenia j/w temacie to piszcie.

Pozdrawiam,
Ewa
Odpowiedz
W fundusze należy inwestować korzystając z odpowiedniej platformy - można w banku, można bezpośrednio w TFI, można w supermarketach TFI.
Wszystkie z ww. mają jednak wady - długi czas konwersji funduszu, konieczność płacenia podatku od zysków kapitałowych (tzw. Belki) w momencie umorzenia jednostek oraz częste opłaty za nabycie i umorzenie jednostek FIO (Fundusz Inwestycyjny Otwarty).
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika grzesiu1100
WątkiDataOdpowiedzi
Pomysł na biznes= UNIA FUNDUJE14.12.2011, 19:554
Dochód pasywny z programów partnerskich?08.12.2011, 19:4412
Moje zarobki w CPMPROFIT29.11.2011, 19:486
Zarabianie na zachęcaniu do pobierania28.11.2011, 19:078
Jak zarabiają na chomikuj?28.11.2011, 19:0513