• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forex literatura
Jakie ksiązki proponujecie dla początkujących graczy ?
Zamówiłem już forex 1 Podstawy Giełdy walutowej
Jakie są wasze opinie o tej książce? jest tam dobra wiedza
Odpowiedz

również dołączam się do pytania, chciałem zawsze się uczyć jak zarabiać na giełdzie walutowej, interesuję mnie jaka książka dała by mi dobre podstawy aby mieć zapał do dalszej nauki
Odpowiedz
Wdług mnie postawą powinna być pozycja która przeija się na kazdym forum Trylogia autorstwa Piotra Surdla dot. rynku Forex lub
ciężka Smile Analiza Techniczna rynków finansowych Johna J. Murphy'ego,
Odpowiedz
dla początkujących to mogę zarekomendować taką książkę, są to podstawy

Forex dla bystrzaków" Mark Galan, Brian Dolan
Odpowiedz
Ja póki co dokształcam się w Internecie np. na stronie https://www.coolforex.pl/forex jest ponad 100 poradników, trochę mi na pewno zajmie zanim wszystkie przeczytam. A pewnie w między czasie powstaną nowe, ale cóż próbuje Smile
Odpowiedz
(07.10.2013, 14:27)Zema napisał(a):  dla początkujących to mogę zarekomendować taką książkę, są to podstawy

Forex dla bystrzaków" Mark Galan, Brian Dolan

I podane w bardzo przystępny sposób, również polecam Smile
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Aleks
WątkiDataOdpowiedzi
Vivus.pl - opinie klientów06.01.2014, 12:094
Import skuterów05.10.2013, 13:242
Monitorowanie czasu który spędzamy na przeglądanie stron w sieci03.10.2013, 21:061
Ile zarabia programista w Polsce?18.09.2013, 11:091
Ile wynosi wynagrodzenie za staż z urzędu pracy w 2013 roku?18.09.2013, 11:052