• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forex literatura dla początkujących
Hej Smile

Znacie jakąś literaturę dla początkujących, którzy pragną zarabiać na Forexie?

Poniżej sporo książek, lecz która dobra, a która beznadziejna?

http://www.maklerska.pl/forex-c-51.html
Odpowiedz

(09.11.2011, 20:52)makserwus napisał(a):  Hej Smile

Znacie jakąś literaturę dla początkujących, którzy pragną zarabiać na Forexie?

Poniżej sporo książek, lecz która dobra, a która beznadziejna?

Ja polecam właśnie wydaną książkę "Forex. Rynek walutowy dla początkujących inwestorów. Marcina Milewskiego. Kupiłam ją niedawno w Empiku i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że każdemu pomoże bardziej zrozumieć specyfikę forexu Smile
Odpowiedz
Ja polecam 3-częsciowy cykl o forexie ze złotych myśli Piotra Surdela.
-Podstawy giełdy walutowej.
-Analiza techniczna.
-Strategie i systemy transakcyjne.

Dobry i przede wszystkim skupiający się na praktyce ebook.
Odpowiedz
dzięki przyda się, choć nie ma tam kwintesencji wiedzy, ale na pewno na pewno bardzo fajnie wyjaśnione
Odpowiedz
Po więcej wiedzy proponuję zgłosić się na webinaria organizowane przez Easy Forex Smile Odbywają się cyklicznie, są darmowe, możesz uczyć się interaktywnie i dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy. Kolejne daty szkoleń można prześledzić na stronie:
lub w moich wpisach na tym forum - staram się na bieżąco informować o nadchodzących webinariach.
Odpowiedz
Niedawno pisałam o webinariach Easy Forex, więc na poparcie swoich słów chciałabym zaprosić wszystkich początkujących, a także zaawansowanych traderów do skorzystania z najbliższego bezpłatnego webinarium pt. "Opcje walutowe. Dane makroekonomiczne jako źródło zmienności."
Szkolenie internetowe odbędzie się 19 stycznia 2015 (poniedziałek) w godzinach 16:30-18:00.
Uczestnictwo w webinarium to świetna okazja do wzbogacenia swojej wiedzy na następujące tematy:
1.Wprowadzenie do rynku Forex
-Co to jest rynek Forex i jak działa?
-Podstawowe terminy i zagadnienia.
2.Opcje walutowe w praktyce na przykładzie platformy oRe.
-Podstawowe terminy i zależności cenowe.
-Greckie litery.
3.Jak inwestować w opcje walutowe?
-Wykorzystanie danych makroekonomicznych jako źródła zmienności.
-Podstawowe strategie handlu opcjami.
Aby wziąć udział w webinarium wystarczy zarejestrować się na stronie: easy-forex.com
Na godzinę przed rozpoczęciem szkolenia zarejestrowani uczestnicy otrzymaja link do połączenia się z programem, za pomocą którego zostanie ono przeprowadzone.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika makserwus
WątkiDataOdpowiedzi
Podpisy na forach05.01.2012, 21:097
Nowy polski bux30.12.2011, 19:003
Bannery29.12.2011, 21:485
Shoper23.12.2011, 16:512
Google Analytics, pomoc w zarobkowaniu na forum?23.12.2011, 16:117