• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIRMA Polska - jak dzialac w Austrii?
bardzo prosze o pomoc, czy ktos zna przepisy i moze mi powiedziec czy firma zarejestrowana w Polsce moze bez problemu swiadczyc uslugi na terenie Austrii? z tego co wiem rynek austriacki sie bardzo chroni i nie jest latwo obejsc tamtejsze przepisy. jesli ktos zna temat , prosze o kontakt.
Odpowiedz

Z tego co mi wiadomo to już od dawna można świadczyć usługi za granicą jako jednoosobowa działalność Smile ,około roku temu były jakieś zmiany jeśli chodzi o Austrię i Niemcy ,dotyczyły większych firm.Możesz prowadzić swoje działania z Polski i delegować swoich pracowników ,albo założyć działalność w Austrii.
Odpowiedz
Rejestracja firmy może być zaskakująco skomplikowana, zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy rynek posiada unikalną specyfikę, dlatego zarówno procedury jak i koszty oraz wymogi mogą się znacznie różnić. Tak samo jest z dokumentami urzędowymi. Niezależnie od tego, czy klient jest małym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w jednym kraju, firmą działającą w wielu jurysdykcjach, czy międzynarodowym koncernem, dzięki TMF QuickDocs może uzyskać różnego rodzaju dokumenty urzędowe. Oferta dostępna jest na stronie https://www.tmf-group.com/pl-pl/services...quickdocs/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika ladysonia
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom