• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
faktury on line
korzystacie z programów do efaktur? chce zrobic rozeznanie jakie są najprzydatniejsze...
Odpowiedz

Korzystam z całego oprogramowania do prowadzenia rachunkowości w mikro przedsiębiorstwie. Wszystko mam w jednym Panelu, system automatycznie sam wszystko wylicza, do tego doradcy na czacie online - nie będę podawał konkretnej nazwy, ale warto się rozejrzeć za takim e-biurem rachunkowym przy prowadzeniu małego biznesu.
szybka chwilówka na co tylko chcesz
Odpowiedz
Ifirma jest jednym z najlepszych rozwiązań szczególnie jeśli chcemy prowadzić księgowość online.
Odpowiedz
korzytsałam do tej pory z 2 programów, z czego jeden on line, bizin, mnie urzekł, także polecam ten Smile
Odpowiedz
ja również fakturuję na BizIn. Sprawdzilem wiele programów, ale tylko ten jest prosty w obsłudze i wystarczająco rozbudowany dla mojej firmy
Odpowiedz
W tym momencie już nie korzystam, ale przez pewien czas użytkowałem tylko właśnie jeden program do faktur https://tufaktura.pl/. Nie mogłem narzekać na nic, jeśli weźmiesz pod uwagę to, że program pomaga Ci oszczędzać zarówno pieniądze jak i czas - naprawdę warto go sprawdzić. Jak ze wszystkim, jeśli Ci się nie spodoba, nikt Cie nie trzyma na siłę. [Obrazek: smile.gif]
Odpowiedz
faktury elektroniczne zgodnie z prawem można wystawiać od 2005 roku.
"Na samym początku należy zauważyć, że e-faktura musi spełniać właściwie te same wymagania co zwykła faktura papierowa, jeśli chodzi o informacje, które musi zawierać. Zgodnie z przepisami prawa są to m.in.:
- data wystawienia,
- kolejny numer, który umożliwia identyfikację faktury,
- podstawowe dane osobowe zarówno podatnika jak i klienta,
- datę dokonania transakcji lub wykonania usługi, a także nazwę towaru (lub usługi), ilość oraz cenę i ewentualne rabaty,
- stawkę podatkową,
- sumę wartości sprzedaży netto i brutto,
- kwotę należności ogółem."
(źródło: https://www.mbank.pl/informacje-dla-klie...dziec.html)
Dokument wystawiony za pomocą systemu posiada kwalifikowany podpis, gwarantujący jego oryginalność. e-Faktura to poza czynnikami ekologicznymi przede wszystkich oszczędności dla firmy.
Faktura jest dostarczona do odbiorcy nawet w kilka sekund, a cały proces wystawiania faktur jest zautomiatyzoany w programie.
Firma tnie koszty związane z koniecznością drukowania i wysyłania faktur pocztą tradycyjną i dodatkowo ma stały dostęp do faktur dla firmy wystawiającej jak i odbiorcy.
Odpowiedz
Osobiście również korzystam z https://tufaktura.pl/
Możesz korzystać z jednej z trzech opcji:
1. Konto bezpłatne, 30 dni próbne, bez żadnych limitów
2. Konto płatne 2 zł miesiąc, miesięczny limit faktur to 5 oraz ograniczona funkcjonalność
3. Konto płatne 12 zł miesiąc, bez limitów, pełna funkcjonalność, indywidualna opieka konsultanta.
Sam wybierasz co potrzebujesz
Odpowiedz
Może systemy typu szybkafaktura lub ifirma ?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kamecka
WątkiDataOdpowiedzi
pieczątka09.06.2017, 08:571
system rezerwacji09.06.2017, 08:091
Dress code06.01.2017, 13:292
księgowa?03.04.2015, 08:235
kto się u was zajmuje księgowośćią12.03.2015, 10:163

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom