• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Zarabianie na zdjęciach
Witajcie

Słyszeliście może o zarabianiu na zdjęciach czyli na stockach.
Zarabiacie w ten sposób, słyszałem że jest to nawet dobre dodatkowe źródło dochodów, więc warto zainteresować się tematem. Podajcie z jakiś giełd korzystacie i czy to naprawdę jest takie dochodowe, jeśli macie doświadczenie w tym temacie.
Odpowiedz

fotolia chyba najlepszy pomysł na sam początek, trzeba się jednak zastanowić bo podpisujemy klauzulę o wyłączność sprzedaży za ich pośrednictwem, wiec nie wrzucie wtedy do innego stocka już tych samych zdjęć.

Bez dobrego aparatu szkoda czasu.
Odpowiedz
Jest też dużo stron, z których można pobrać grafikę za darmo, więc nie wiem czy można na tym coś zarobić.
Odpowiedz
(27.05.2015, 20:26)john78 napisał(a):  Jest też dużo stron, z których można pobrać grafikę za darmo, więc nie wiem czy można na tym coś zarobić.

Darmowe grafiki są mało ciekawe i "suche". Sam korzystam z płatnych stocków (chociaż ceny są tam chore, ale cóż...). Różnego rodzaju agencje marketingowe i graficy również kupują grafiki, aby później je modyfikować.
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
(28.05.2015, 11:21)Finansolog napisał(a):  Sam korzystam z płatnych stocków (chociaż ceny są tam chore, ale cóż...)
Zobacz sobie na pixabay, picjumbo albo freepik darmowe na licencji CC0 Smile swobodne korzystanie z materiałów bez uznawania ich autorstwa.
Odpowiedz
(28.05.2015, 15:15)len napisał(a):  
(28.05.2015, 11:21)Finansolog napisał(a):  Sam korzystam z płatnych stocków (chociaż ceny są tam chore, ale cóż...)
Zobacz sobie na pixabay, picjumbo albo freepik darmowe na licencji CC0 Smile swobodne korzystanie z materiałów bez uznawania ich autorstwa.

Odpowiedziałem na to wyżej:
(28.05.2015, 11:21)Finansolog napisał(a):  Darmowe grafiki są mało ciekawe i "suche".
Tongue
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zema
WątkiDataOdpowiedzi
Co zamiast MS Office ?30.01.2016, 15:2811
Jaki program do nagrywania webinarów?07.07.2015, 11:161
Konto demo - opcje binarne03.08.2014, 10:306
Zarabianie na grach - sklep z grami - sprawdzony sposób!26.04.2014, 20:450
Jak promować firmę w internecie?15.03.2014, 18:5142

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom