• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Reklama - Twojej Strony ?jak?
Witam
Jestem tutaj nowy, bo zaciekawiło mnie bardzo te forum.
Chciałem wam napisać - przekazać coś na temat dobrej, taniej, skutecznej reklamy waszej strony czy portalu(etc.)

Każda strona, jaka zostanie postawiona w sieci
Załóżmy jakaś strona
Ma już w sobie odpowiednie opisy do wyszukiwarki, czyli.. Opis, jaki został do niej zamieszczony, tytuł strony, nagłówek.
Jeżeli strona jest z tematyki: Komputery.
Musimy ją promować pod tym kontem tak?! No tak..

Wyszukiwarka musi mieć odpowiednie słowa klucz chodzi tutaj o pozycjonowanie SEO.
Narzędzia, jakie do tego służą są bardzo dobre i ogólnodostępne.
Ale przedstawię moją ulubioną stronę gdzie możemy dowiedzieć się wszystkie o naszej stronie.
Raport jest generowany także do pliku PDF
[code]seoptimer.com[/code]
Po wpisaniu wyskoczy nam wszystko o naszej stronie.

Ale nie o tym mowa.(To potem)
Na stronie:
seo-tools.pl
Macie dostępne wszystkie narzędzia do zdobycia dobre reputacji strony.

Po zrobieniu kilku prostych tematów na stronie zacznie się wyścig z czasem ;-)
czyli trzeba stosować:
-mailingi
-reklama boxowa
-bannery
-Czy inne sposoby? Jest ich bardzo dużo.
Bardzo ważne jest zdobycie dobrego Loga strony(firmy), że jak ktoś wejdzie na twoją stronie będzie powtarzał(tu podam przykład: no to frugo)
Odpowiedz

Artykuly sponsorowane
Marketing Szeptany

Bannery jednak juz nie sa tak dobra forma reklamy jak kiedys. Mailing w wiekszosci nie jest czytany tylko wyrzucany - strata pieniedzy
Odpowiedz
Są bardzo dobrą formą reklamy tylko trzeba dotrzeć do swojej grupy docelowej. Widocznie reklamowałeś się tam gdzie nie było zainteresowania Twoim tematem.
Mailing chyba najpotężniejsze narzędzie marketingowe w dzisiejszych czasach,więc dziwi mnie Twoja wypowiedź.
Odpowiedz
Witaj, zgadzam się z kolegą iż mailing to przeżytek.

99% wiadomości jest automatycznie kasowanych, więc jaka może być tego skuteczność.

Osobiście polecam pozycjonowanie strony www lub marketing szeptany.

Ważny jest klient, który świadomie wchodzi na stronę internetową.

Co Ci ze 1000 przypadkowych klientów, którzy nie dokonają zakupów. Lepszych jest 10, z których 5 dokona transakcji.
Odpowiedz
Mailing dobrze przemyślany może zdziałać cuda, liczy się w nim aby już na wstępie zainteresować usera a jednocześnie nie powielać oklepanych schematów. Bardzo często zdarza się, że używamy już na starcie w tytule słowa, które powodują zniechęcenie i odrzucenie wiadomości, kwestia podejścia do tematu, psychologii e-marketingowej i można zwiększyć efektywność mailingów.
Odpowiedz
Mailing, który ma dobrze dobraną grupę docelową może zdziałać cuda. Prawda jest jednak taka że 98 % spamu jaki dostaje to mailing, który kompletnie mnie nie interesuję i właściwie nie wiadomo skąd się wziął.
Polecam: Buty robocze

Odpowiedz
Co do tego mailingu to prawda, w sumie każda forma reklamy skierowana do odpowiedniej grupy docelowej się sprawdza. Problem jest w tym skąd wziać taką grupę ? Czy znacie firmę która oferuje taki mailing kierowany do określonej grupy a nie miliony maili z których połowa nie istnieje.
Odpowiedz
Myślę że najlepszą opcją i reklamą własnej strony jest dobra treść,świetne informacje, które podobają użytkownikom którzy sami później promują naszą witrynę.
Odpowiedz
Ostatnio przybyło reklam na popularnym facebooku. Sa bardzo efektywne i jak najbardziej polecam. Ruch się sporo poprawił
Odpowiedz
może spróbuj na forach tematycznych.
Odpowiedz
Główną reklama i wizytowka firmy w internecie zawsze powinna byc mimo wszystko strona internetowa. Wiadomo z postawieniem fajnej strony moga sie wiazac spore koszta. jednak w tym wszystkim jest pewien "myk". Czeska firma, klientom ktorzy decyduja sie na zakup rocznego hostingu w cenie 40 zł daja mozliwosc zamowienia sobie u nich wymarzonej strony internetowej. Jest to dobra opcja dla tych, co licza sie z kazdym groszem w swojej dzialalnosci lub po prostu nie chca wydawac majatku na swoj portal.
Odpowiedz
Facebook i fora tematyczne to teraz centrum wirtualnej reklamy i warto w tę opcję zainwestować.
Odpowiedz
Przede wszystkim musimy mieć pewność, że to co chcemy reklamować jest tego warte. W internecie jest mnóstwo stron, które swoim wyglądem wręcz odstraszają. Widać, że w większości przypadków są robione przez niedoświadczonych studentów. Na (moderacja, do tego służy stopka, dziękujemy Smile można zobaczyć jak wyglądają dobrze wykonane strony z uwzględnieniem spójnej identyfikacji wizualnej.
Odpowiedz
Nie zgodzę się z Tobą, mailing jest świetna formą reklamy pod warunkiem, że zostanie prawidłowo przeprowadzony. Po pierwsze niskie koszty produkcji (jeden szablon może trafić do nieograniczonej liczby osób), po drugie szybkość reakcji (od razu możemy sprawdzić ile osób kliknęło w maila i jak długo pozostało na naszej stronie), po trzecie daje duże możliwości angażowania odbiorcy do działania np. wydrukuj ten kupo, a dostaniesz zniżkę.

Mailing jest bardzo dobry, o ile zastosujemy właściwa bazę adresatów i przekażemy interesujące treści.
Odpowiedz
Zdecydowanie warto promować się na facebooku, w tym momencie to najlepsze medium do dotarcia do jak największej liczby odbiorców, poza tym oczywiście, fora i katalogi branżowe
Odpowiedz
A ja na mailingach nawet dużo klientów zdobyłem, część pewnie, że nie czyta, usuwa od razu, ale jeżeli jest grafik który zrobi nam fajny, pro mailing, to część osób jest zainteresowana, wchodzi na stronę i przybywa nam tym kolejny klient.
Odpowiedz
Polecam firmę "Słowo Daję". Zajmują się pozycjonowaniem, tworzeniem wysokiej jakości tekstów (reklamowych i nie tylko) oraz szeroko pojętym e-marketingiem. Ceny nie są wygórowane, a jakość usług świetna. Można zamówić pozycjonowanie ręczne- niby mniej wpisów, ale za to bardzo skuteczne, moja witryna wywindowała się w Google na 3 pozycję po niespełna miesiącu, odkąd zamówiłem optymalizację strony w "słowo daję". Zainteresowanym podrzucam link
Odpowiedz
Dobrze jest zainwestować swój czas na naukę projektowania strony, lecz nie mamy się co oszukiwać. W ten sposób na pewno nie stworzymy dobrego wyglądu domeny, która będzie godnie reprezentować usługi oferowane przez naszą firmę. Dlatego też lepszym pomysłem jest skorzystanie z fooz projektów graficznych fooz.pl/blog/ przygotowywanych przez specjalistów reklamy zajmujących się nie tylko przejrzystym ustawieniem strony, lecz również jej pozycją w internecie. Dzięki temu zwiększymy prawdopodobieństwo pozyskania nowych klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z naszych usług.
Odpowiedz
Moim zdaniem warto też znaleźć się ze swoimi usługami czy produktami na portalach ogłoszeniowych typu sprzedajemy.pl/olx.pl oraz sprzedajemy.pl szczególnie jeśli mówimy o firmie, która dopiero zaczyna i musi jakoś dotrzeć do klientów. Teraz takie portale zyskują na popularności i coraz więcej osób z nich korzysta.
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednikiem, warto dawać różne ogłoszenia i promować się w każdy możliwy sposób.
Odpowiedz
Pozycjonowanie obecnie wcale nie jest takie opłacalne, lepiej wydać pieniądze na adwords - pewniejsza inwestycja i szybsza.
szybka chwilówka na co tylko chcesz
Odpowiedz
Obecnie nie da się zaistnieć w świadomości konsumenta bez odpowiedniej reklamy. Moim zdaniem największe znaczenie ma unikatowa treść pojawiająca się na stronie. Warto rozbudować stronę i założyć zakładki w stylu: "warto wiedzieć" i na bieżąco uzupełniać podstronę. Dodatkowo polecam zainwestować w płatne formy reklamy, możesz to zrobić z pomocą agencji interaktywnej/domu mediowego, np. spam
Odpowiedz
Najlepiej poprzez pozycjonowanie, bo jest to uważane jako najskuteczniejsza forma reklamy. Dzięki dobremu pozycjonowaniu, Wasza strona pokaże się jako jedna z pierwszych w wyszukiwarce. Samo pozycjonowanie warto zlecić firmie, która jest najbardziej doświadczona w temacie, bo zrobi Wam to najlepiej. Blog o pozycjonowaniu stron seo-z.pl (odnośniki do swoich stron wstawiamy w sygnaturze) tutaj coś więcej możecie w tym temacie poczytać.
Odpowiedz
A ja mimo wszystko zawsze stawiam na kompleksowość. Uważam, że skupianie się na jednym rodzaju reklamy, to marnowanie internetowego potencjału. Oczywiście nie należy robić wszystkiego na maksa, ale zaplanować sobie strategię odpowiednią dla naszego biznesu i wykorzystać w różnym stopniu różne środki przekazu. Oczywiście pozycjonowanie, linkowanie, social media, adwords itp. A na sam początek oczywiście odpowiednio zoptymalizowana strona www, tu bezwzględnie należy poświęcić jej trochę czasu, bo to w końcu nasza wizytówka. Jak ktoś chce zaoszczędzić trochę kasy, to wiele rzeczy związanych z optymalizacją można zrobić samemu, nie jest to aż tak trudne Wink Poczytajcie artykuły na 
Porady i newsy z SEO:
http://www.ksiegapozycjonera.pl/

Marketing internetowy:
http://www.setia.pl/
Odpowiedz
Ja też stawiam na komplesowość. W końcu marketing internetowy daje nam tyle możliwości, że grzechem byłoby z nich nie skorzystać. Są adwordsy, są social media, jest pozycjonowanie. Wszystko zależy od tego, jakie fundusze mamy przeznaczone na kampanie reklamową. Niektóre startegie można przeprowadzić na własną rękę, jeśli ma się do tego dryg Wink Absolutną podstawą, jeśli chodzi o widoczność w sieci, jest również optymalizacji. Tutaj polecam bloga Księga Pozycjonera, bo można dowiedzieć się sporo fajnych rzeczy w temacie SEO Smile
Odpowiedz
Optymalizacja witryny to pierwszy krok, jeśli myślimy o pozycjonowaniu strony. Optymalizacja oraz pozycjonowanie to dwa oddzielenie pojęcia, o czym nie każdy wie. W przypadku promocji w sieci nie warto ograniczać się tylko do SEO. Należy również wykorzystać potencjał mediów społecznościowych.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Optymalizacja to oczywiście podstawa i niezbędna pożywka dla pozycjonowania. Tutaj polecam zajrzeć na bloga Księga Pozycjonera, bo jest tam sporo informacji on tzw. on-site SEO. Oprócz tego uważam, że należy działać kompleksowo. Jest wiele kanałów rekalmy, które odpowiednio wykorzystane będa doskonałym źródłem dochodu Wink Np. wspomniane social media to doskonałe miejsce do realizowania przeróżnego rodzaju kapmanii marketingowych Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Masterweb
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom