• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Program lojalnościowy w sieciach detalicznych
Chętnie posłucham opinii bardziej doświadczonych osób odnośnie tego w jaki sposób jest najlepszą formą promocji programu lojalnościowego w sieci detalicznej?
Od niedawna na rynku pojawiają się opinie, że email marketing ustępuje miejsca kampanią SMS i moje pytanie dotyczy, czy ktoś mógłby to potwierdzić?
TideMobile ma w ofercie odpowiednie oprogramowanie, które można połączyć z naszym programem lojalnościowym i ogólny zarys i koncepcja działania nam się podoba, chcielibyśmy to połączyć z SMS w momencie dokonania zakupu, z informacjami o promocjach, ewentualnie z informacją o ilości punktów.

Ale jak Wy to widzicie? Jeśli ktoś ma doświadczenie w tego typu projektach proszę o informacje.
Odpowiedz

Zdecydowanie takie programy się sprawdzają. Ludzie jak już założą kartę, to będą przychodzić, nawet jeśli będą wyższe ceny, bo jednak w głowie będą mieć fakt, że zbierają punkty, które mogą wymienić
Odpowiedz
(19.11.2014, 12:16)Duyy napisał(a):  chcielibyśmy to połączyć z SMS w momencie dokonania zakupu, z informacjami o promocjach, ewentualnie z informacją o ilości punktów.
Dlaczego SMS tylko w momencie dokonania zakupu?
Na mnie rzeczywiście bardziej działają smsy od sieci detalicznychniż maile.
Odpowiedz
Faktycznie system punktowy się sprawdza. Tym bardziej jeśli klient ma potem możliwość wymiany zebranych pkt na jakieś nagrody.
Odpowiedz
Hej ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która zajmuje się takimi programami lojalnościowymi dla innych firm. Nazywa sie http://www.alojka.pl, moja firma byla ich testerami i naprawde niezle sie spisali, jesli potrzebujecie wiecej informacji zapraszam na priv: binsara520@gmail.com
Odpowiedz
A moim zdaniem to jedynie próba wyłudzenia danych do późniejszej ich odsprzedaży jakimś podmiotom...
O finansach przystępnie !
Open Bankier Finance
Odpowiedz
(22.12.2014, 12:42)sabina napisał(a):  Hej ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która zajmuje się takimi programami lojalnościowymi dla innych firm. Nazywa sie http://www.alojka.pl, moja firma byla ich testerami i naprawde niezle sie spisali, jesli potrzebujecie wiecej informacji zapraszam na priv: binsara520@gmail.com

Niestety często tak jest, że nasze dane lądują w bazach marketingowych. Email z końcówką gmail też nie zbyt profesjonalny. Marketing SMS to jednak ciągle coś nowego u nas i brakuje informacji o jego skuteczności. Poza tym trudno tutaj dotrzeć z swoim przekazem do ściśle okreśłonej grupy docelowej.
Odpowiedz
To zwykle fikcja. To tylko sposób na przyciągnięcie klientów, ale bez realnych korzyści
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Duyy
WątkiDataOdpowiedzi
Odbiornik satelitarny s300 - pytanie.27.02.2015, 10:191
Witam wszystkich :-)30.11.2013, 19:471

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom