• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Pomysły na biznes w domu. Milion pomysłów :)
Witam serdecznie
Stworzyłem ten wątek aby wspólnie stworzyć bazę pomysłów na biznes w domu lub dodatkową pracę którą możemy wykonywać w domu. W tym momencie jest wiele wolnych zwodów które możemy wykonywać za pomocą internetu.
Umieszczajmy tutaj ciekawe pomysły na biznes w domu. Mam nadzieje że ten zbiór zainspiruje wiele osób i pomoże zwiększyć domowy budżet Smile
Zapraszam do dyskusji oraz dzielenia się pomysłami Smile
Odpowiedz

witajcie Smile

Moje pomysły na biznes w domu:

1.Na pierwszy rzut wydaje mi się że najszybciej można zarobić poprzez sprzedaż na allegro.
2. Blogowanie, dosyć popularna metoda na dorabianie do domowego budżetu, choć widziałem ostatnio osobę która zarobiła kilkadziesiąt tysięcy w miesiąc, ale jest to naprawdę trudne aby uzyskać wielką popularność w blogosferze.
3. Zarabianie na programach partnerskich gdzie polecamy produkty lub usługi w zamian otrzymujemy prowizję.
4.Tworzenie wszelkich ozdób, arcydzieł sztuki Wink ubranka, biżuteria, pokrowce na telefon, pluszaki, krawiectwo. Tworzenie koszulek z ciekawymi nadrukami.
5. Dosyć popularne, robienie zaproszeń
6. Grafik, projektowanie grafiki
7.Sprzedaż rybek akwariowych i roślin, kiedyś tak zarabiałem, miałem ciekawy dodatek wypłaty.
8. Salon fryzjerski
9. Pogotowie informatyczne, co dziwo dużo ludzi do tej pory nie zna się na komputerach, pomagamy i zarabiamy.
10.Niania/opiekunka
11. Sprzątaczka w bieliźnie, serio są takie usługi sprzątania Smile
12.Korepetycje
Odpowiedz
13. Programowanie i web developerstwo.
14. Sprzedaż ciast/tortów własnej roboty.
Odpowiedz
15. Sklep internetowy (trudne w realizacji ze względu na dużą konkurencje) najważniejsze żeby przejść próg rentowności sklepu
16. Marketing szeptany, budowanie brandingu firmy ( większość osób tego nie potrafi, ludzie spamują, a nie reklamują ) wiec jest dobra nisza do zagospodarowania.
17.Catering
18.Sprzątanie ( czyszczenie dywanów, sprzątanie domu, biura ) wątek na forum http://forum.finansefakty.pl/watek-Pomys...iznes_1290
19.Projektant ogrodów
20.Pielęgnacja roślin pokojowych
21.Dostarczanie drewna opałowego
22.Organizator przyjęć
23.Wyroby ciastkarskie na specjalne okazje
24. Robienie zakupów
25.Wyprowadzanie psów i odwiedzanie zwierząt domowych
26.Osoba do towarzystwa dla ludzi w podeszłym wieku ( pogaduchy przy kawie i ciachu, osoby starsze są z reguły bardzo samotne)
27. Pisanie specjalistycznych CV
Moja sugestia: można by było rozpisać bardziej każdą metodę jak by się komuś chciało Wink
Odpowiedz
28. Kowalstwo artystyczne
29.Renowacja mebli
30.Tworzenie rzeźb z drewna
31.Witrażownictwo
Odpowiedz
Osobiście bym sugerowała żeby rozbudowywać te tematy, chyba że ma to być wątek tylko z lista pomysłów?
Odpowiedz
Można spróbować dropshippingu, który jest coraz bardziej popularny na allegro. A na serwisie tanio z chin są takie same http://taniozchin.pl/taobao.php?name=vie...0537744265 za 110 a przesyłka przychodzi bezpośrednio z chin w okresie 10-15dni, więc można zarobić 70 na aukcji. Ktoś próbował tego biznesu, bo wydaje się ciekawy.
Odpowiedz
analityka działań marketingowych.
Odpowiedz
pisanie tekstów - copywriting,
tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
wypożyczalnia sprzętu turystycznego, rowerów
Odpowiedz
- Social media manager
- telemarketing
- korekta tekstów
- tłumaczenia
- księgowość
- fotografia
- lekcje gry na instrumentach
Odpowiedz
Całkiem spora lista fajny zajęćWink praca w domu wymaga wiele samozaparcia, żeby przede wszystkim wstać z łóżkaWink
Odpowiedz
(19.05.2015, 14:41)MeMu napisał(a):  Całkiem spora lista fajny zajęćWink praca w domu wymaga wiele samozaparcia, żeby przede wszystkim wstać z łóżkaWink

Praca w domu jest bardzo ciężka :/ Na początku jest fajnie, bo nikt nie kontroluje, a że motywacja wysoka to i przyjemnie się pracuje. Z drugiej strony na początku rodzina i znajomi nie pojmują, że pracujesz normalnie tylko "siedzisz w domu" więc masz czas na wszystko i dla wszystkich. Następnie, gdy pierwsza fala motywacji opadnie i nie masz super samokontroli to może być coraz gorzej z Twoją wydajnością. Kolejna sprawa, zdecydowanie gorsza to ograniczony kontakt z ludźmi.

Podsumowując taki model pracy jest nie dla każdego Smile
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Stawiałbym na robienie stron i grafikę.
Odpowiedz
Bardzo fajny wątek.
Może do list dodałabym tworzenie kostiumów na zamówienie lub organizacja imprez tematycznych (przygotowywanie dekoracji).
Odpowiedz
Pomysłów jest mase, zależy w czym się jest dobrym. Można zarabiać przez Internet, to chyba daje najwieksze perspektywy
Odpowiedz
1. Nowe media - marketing w sieciach społecznościowych, blogach itp
2. Ręcznie robione kosmetyki
Interesuje Cię norweski albo szwedzki to zajrzyj na http://www.norweskiszwedzki.pl/
Odpowiedz
Kolejne pomysły to:

niania dla cudzych dzieci, zwłaszcza jeśli ma się swoje. Dzieciom weselej i szybciej się rozwijają, uczą komunikacji, dzielenia, współdziałaniaw grupie. A i kasa wpadnie.

Szycie ubrań itp., czyli krótko mówiąc krawcowa

Nadruki na kubki, bo wymagają małej powierzchni, przynajmniej na początku i jeśli firma jest niewielka

Biznes w domu może być biznesem w piwnicy, garażu itp, gdzie jest tanio niż normalnie wynajęty lokal i dociera się do osiedlowych, lokalnych potencjalnych klientów
Odpowiedz
super, dużo pomysłów, ja od siebie dodam rekodizeło
Odpowiedz
Najlepszym pomysłem na pracę w domu jest prowadzenie sklepu internetowego lub chociaż sprzedaż towaru na innych portalach aukcyjnych. Trzeba tylko wiedzieć jak się za to zabrać. Ja zamawiam towar z Chin i sprzedaję go na różnych aukcjach, przeważnie ubrania lub obuwie, zamawiam przez firmę izch.pl ponieważ mam możliwość wyboru producenta który zaoferuje mi rzeczy dobrej jakości i mam gwarancję, że towar dojdzie do mnie bez zbędnych i niepotrzebnych problemów.
Odpowiedz
(09.07.2015, 13:51)hania21 napisał(a):  Najlepszym pomysłem na pracę w domu jest prowadzenie sklepu internetowego lub chociaż sprzedaż towaru na innych portalach aukcyjnych. Trzeba tylko wiedzieć jak się za to zabrać. Ja zamawiam towar z Chin i sprzedaję go na różnych aukcjach, przeważnie ubrania lub obuwie, zamawiam przez firmę izch.pl ponieważ mam możliwość wyboru producenta który zaoferuje mi rzeczy dobrej jakości i mam gwarancję, że towar dojdzie do mnie bez zbędnych i niepotrzebnych problemów.

W takim przypadku w grę wchodzi model dropshipping. Jest to dobre rozwiązanie na start. Gdy sklep zacznie się rozwijać lepiej zacząć myśleć na własnym magazynem.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
1. Handlowanie częściami
2. Składanie kopert, długopisów
3. Robienie ręcznych kartek okolicznościowych
4. Copywriting
5. Wirtualna sekretarka
Odpowiedz
znajoma wyrabia mydła wdomu - tak tak mydło! I ona ne słabo zarabia! Radze wszyskim mamam tym zająć się tym
Odpowiedz
Mydło? No nie mówię, że głupi pomysł, bo kobiety lubią takie pierdółki, a jeszcze jak jest mydło w różnych kolorach i kształtach to już całkiem.
Odpowiedz
Na ten temat też mogę się wypowiedzieć, bo mam kobietę w domu i one jakoś działają wzrokowo. Co im się podoba, to biorą.
Odpowiedz
Kończę studia informatyczne. Marzy mi się otwarcie własnego software house, podobnego do tego: spam
Więc, wydaje mi się, że wiele zalezy od tego co tak na prawdę potrafimy dobrze robić Wink Jeśli jest to sprzedaż, warto przenieść ją do internetu. Dziś sieć to przyszłość, przynajmniej według mnie Wink A że można w takim przypadku pracować z domu... same plusy!
Odpowiedz
Jeśli ktoś ma taki talent i to potrafi to może być też tatuowanie i/lub percing
Odpowiedz
Ja dodam od siebie tworzenie baz danych Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pomysłybiznesowe
WątkiDataOdpowiedzi