• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Pomysł na biznes - handel
Tylko co sprzedawać w mieście wielkości 40-80 tys ludzi?
Wydaje się że już wszystko jest.
Odpowiedz

Jeżeli chcesz wejść w branżę spożywczą, odzieżową itd. to faktycznie trudno będzie Ci przeskoczyć konkurencję. Dlatego nie bawiłbym się w tego typu rzeczy i wszedł w biznes erotyczny. Obecnie jest rosnący popyt na różnego rodzaju suplementy diety, akcesoria erotyczne, perfumy z feromonami, kosmetyki intymne. W miastach o takiej powierzchni jak podałeś raczej nie ma tego typu konkurencji. Jeżeli chodzi o sam towar, materiały promocyjne, pomoc logistyczną i prawną to możesz zgłosić się do (moderacja)
Marże na produkcie wynoszą od 100 do 200%. Więc nawet przy niewielkim obrocie możesz liczyć na duży zwrot.
Odpowiedz
A może sklep internetowy. Z pozoru dziwne pomysły nieźle się sprawdzają. Np na sprzedaży mydła Aleppo można nieźle zarobić. Trzeba szukać niszy i tam próbować. Nie ma sensu pchać się w oblegane branże.
Odpowiedz
Trudno powiedzieć, co masz sprzedawać, to Twoje miasto Wink Przejdź się ulicami, porozmawiaj ze znajomymi - może zamawiają przez Internet coś, co jest niedostępne w mieście? Musisz wyjść z inicjatywą, obserwować, zdobywać informacje. Na pewno jest coś, czego w Twoim mieście jeszcze nie ma Wink
Odpowiedz
ja zaryzykowałam i postawiłam na e-biznes. Mam mały magazyn, świetnego dystrybutora najlepszych proszków, płynów, żeli itd z Niemiec eurochemia.eu/]eurochemia.eu , dobra stronę, o której pozycje dba mąż z kolegą i tysiące nowych pomysłów na promocje, reklamę i innowacyjne prezentacje towarów, grono już zadowolonych klientów, którzy polecają mnie kolejnym i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Trzeba zaryzykować i ciężko pracować na sukces.
Odpowiedz
Najlepiej znaleźć niszę i handlować np. ciuchami dla wędkarzy. Jest mało sklepów, to dość popularne hobby, więc odbiorcy się znajdą.
Odpowiedz
Tak jak przedmówcy - radzę postawić na e-biznes (może być primeled.pl/oświetlenie-tasmy-LED-sklep-internetowy sklep, usługi).
Odpowiedz
Najpewniejszy biznes to ten związany z umieraniem, czyli np. zakład pogrzebowy lub coś pokrewnego Wink
Odpowiedz
Najpewniejszy biznes to ten związany z umieraniem, czyli np. zakład pogrzebowy lub coś pokrewnego Wink W to bym wchodził.
Odpowiedz
Masz tutaj konkretne opracowania - pomysly-biznesowe.pl Ogólnie każdy biznes wymaga człowieka z doświadczeniem i umiejętnościami. Nie da się prowadzić biznesu bez smykałki do tego. Oczywiście da się zrobić fajny interes bez wydawania wielkiej kasy, ale to też wymaga możliwości do wdrożenia pomyslu.
Odpowiedz
Handel starociami to dobry biznes.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika erosek
WątkiDataOdpowiedzi
Firma handlowa - jaka branża29.05.2015, 15:225