• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Na czym najwięcej zarobić w internecie?
Myślę, że można zarobić na samej stronie internetowej, choćby z reklam i wyświetleń. Strona musi ciekawie i zachęcająco wyglądać. Warto ją jeszcze pozycjonować np. skuteczni.pl. Powinny być też stale dostarczane ciekawe treści na stroni, tak by zaciekawić odbiorców i by wracali. Jeszcze słyszałem o re-sprzedaży np. za pośrednictwem allegro, ale trzeba znać się na danej dziedzinie by to robić.
Odpowiedz

Przeczytałem wątek i niczego naprawdę się nie dowiedziałem. Jeśli chcecie uzupełnić wiedzę w tej dziedzinie zapraszam do zapoznania się z zarabiam.com.
Świetni uploaderzy na uploadzie są w stanie wycisnąć kilka tysięcy najlepsi nawet kilkanaście. Upload dzieli się na dwie szkoły PPD (pobieramy plik wpisując zwykłą captchę i dostając pieniążki za pobranie) i PPA (żeby ktoś mógł pobrać plik musi wysłać sms-a).

Ja zarabiałem z Google Adsense na YouTubie i zarobek kilku tysięcy jest jak najbardziej realny
Odpowiedz
Da się czemu nie, ale tak naprawdę na YouTubie trzeba mieć bardzo popularny kanał żeby zarobić jakieś sensowne pieniądze, tak jak a Adsense, najważniejsza jest nisza i tematyka, przykładowo na tematyce forexu możemy zarobić nawet kilkanaście złotych od klika, ale to jest trudna tematyka i trudno przebić konkurencje.
Odpowiedz
Na prowizji, programach partnerskich można zarobić naprawdę niezłe pieniądze Smile
Odpowiedz
Jakoś ciężko mi uwierzyć, ze na programach partnerskich da się zarobić. Najlepiej jest robić coś w stylu copywriterów, czy szukać zlecenia dla freelancerów
Oczywiście trzeba coś umieć, żeby się sprzedać, ale jak już się ma renomę, to się zarabia.
Odpowiedz
Ja zarejestrowałam się swego czasu na portalu dla copywriterów textbookers. Jestem zadowolona, bo mają bardzo dużo zleceń,ale trzeba mieć sporo czasu wolnego i szerokie zainteresowania, by podołać pisaniu u nich. Ale możliwości rozwoju są. Jestem zadowolona i polecam innym Smile
Odpowiedz
Przede wszystkim na programach partnerskich. Szczególnie tych z branży finansowej. Bankierzy nie szczędzą grosza na reklamę. Warto więc się trochę wysilić i zainwestować w portal o tematyce finansowo-bankowej. A tutaj comperialead.pl jest przykładowy PP - na którym można zarobić całkiem fajne pieniądze.
Odpowiedz
Tak, trzeba wyszukać zleceń i robić to, co potrafi się najlepiej. Nie podejmuj się działań, o których nie masz pojęcia. Chyba, że masz dużo czasu i zainwestujesz w pozyskanie wiedzy na dany temat.
Odpowiedz
Większość osób które zarabiają w sieci działają na tzw programach partnerskich. Chodzi w nich o to, że jak posiadasz stronę internetową o określonej oglądalności to zamieszczasz na niej banerek, link lub inną formę reklamy. Każdy kto z niego wejdzie i np dokona zakupu generuje Ci przychód. Ale posiadanie strony nie jest warunkiem koniecznym. Zarabiać można poprzez fora, blogi i inne kanały komunikacji. Jednym z lepiej płatnych programów partnerskich jest ten tutaj: programpartnerski.intymnosc.pl
Warto wczytać się w regulamin. Dodam, że prowizja w nim wynosi 41%.
Odpowiedz
Nie ma obecnie łatwego zarobku. Jak nie zapracujesz to nie zarobisz. Szczęście mają jedynie wybrańcy losu.
Odpowiedz
Założenie strony i programy partnerskie to jedne z bardziej dochodowych sposobów, chociaż wymagają większego nakładu czasu. Przeciwieństwem jest klikanie reklam i wypełnianie ankiet, ale i zarobki zdecydowanie niższe w tym wypadku Wink
Odpowiedz
Wiele zależy od tego, co się umie. Trochę można zarobić na prowadzeniu stron, blogów itp. - zyski osiąga się z reklam i programów partnerskich. To jednak zajmuje trochę czasu. Z mniej wymagających sposobów dobrym pomysłem będzie wypełnianie ankiet. Dobre opinie ma serwis GreenPanthera, na opinie o greenpanthera można poczytać o nim opinie - to proste, a z wypłatą zysków nie ma problemów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika skoczuś
WątkiDataOdpowiedzi
Nasze zarobki gonią zachodnioeuropejskie10.01.2012, 19:0210
Skandal korupcyjny w łupkach10.01.2012, 17:542
Merkel i Sarkozy chcą walczyć z bezrobociem kosztem funduszy strukturalnych10.01.2012, 17:530
Reklama naklejkowa :D28.12.2011, 22:1822
Onet Kontekst zarabianie, opinie, komentarze27.12.2011, 18:375