• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Na czym najwięcej zarobić w internecie?
Na czym można najwięcej zarobić internecie?

Na dobrej stronie i programach partnerskich?

Czy może na buxach Smile?

Jak myślicie?
Odpowiedz

Na dobrej stronie, w zasadzie świetnej idzie zarobić, ale rzadko kto taką stronę posiada.

Najwięcej to zarobisz na sprzedaży e-przedmiotów, kodów itp.
Odpowiedz
Ale skąd te e-przedmioty brać? Te kody i wszystko?

Jak je zdobywać?
Odpowiedz
Najlepszy zarobek jest na własnej stronie/forum i na reklamach. Wszelkie inne programy partnerskie/klikanie/czytanie maili wymaga naprawdę mnóstwo poświęconego czasu i szybko się nudzi.
Odpowiedz
Czytanie maili, to jest dla młodzieży na wakacje.

Jest to dobry zarobek, ale jak takich młodych poleconych się ma Smile
Odpowiedz
Jak nie zainwestujesz to nie zarobisz uwierz mi , otwórz strone , portal , forum z ciekawa tematyka wy pozycjonuj ją dobrze co wiąze sie z kosztami bo sam tego dobrze nie zrobisz a potem reklamy reklamy ale z głową zeby ludzie nie pouciekali
Odpowiedz
A może zakłady bukmacherskie np. BWIN?
Odpowiedz
Z podanej listy moim zdaniem najlepsze programy partnerskie.Zarobki do 200 złotych od klienta (zależnie od kwoty udzielonej mu przez Profi Credit pożyczki), brak minimów do wypłaty, czytelność i przejrzystość.
Odpowiedz
Myślę, że najlepiej jest zarabiać na dobrej stronie internetowej lub portalu. Jednak aby takowa strona była dobrą, wymaga sporo czasu, pracy i umiejętności. Inną możliwością zarobku jest np. pozycjonowanie. Wiele osób zajmuje się tym freelansersko, jednak w tym wypadku również wymagana jest pewna wiedza.
Odpowiedz
Biznes w sieci to dość szeroki temat. Przeważnie wielu z nas w młodych latach zaczynało od tradycyjnego odbierają e-maili oraz klikania w reklamy na stronach. Kwoty mizerne, często kilka groszy za sztukę a zleceń dziennie nie wiele. Jak samemu nie poleciło się innym swojego linka to często do wypłaty człowiek nawet nie doszedł. Czas stracony, ale doświadczenie zdobyte. Im bardziej rośniemy tym faktycznie zastawiamy się czym jest biznes w sieci. Kilka przykładów powyżej sugeruje, że faktycznie da się zarobić większe pieniądze działając online. Różnych zleceń na drobne usługi jest mnóstwo, ale tak jak w życiu konkurencja też jest spora Wink Pytanie czy uda nam się przebić z ofertą ?
Odpowiedz
No dokładnie - nie jeden się napracował, a nie zobaczył ani grosza, dlatego uważam minima do wypłaty za skandal. Nieważne ile zarobiłeś - to powinno być Twoje. To kolejna zaleta wspomnianego programu Profi Credit - nie ma minimum do wypłaty, zresztą i tak przeciętna prowizja to jakieś 150 złotych, więc nie bardzo byłoby je jak ustawić Wink
Odpowiedz
Myślę, że tak na szybko to nic ciekawe się nie zarobi. Na to też potrzeba czasu. tak jak poprzednik napisał dobra strona internetowa potrafi przynieść dobre pieniądze. Ale na to potrzeba kilku miesięcy przynajmniej. W tym czasie pozycjonujemy i liczymy zyski Wink
Odpowiedz
można też pisać bloga,tylko wiesz,to już wymaga więcej czasu i wiedzy
Odpowiedz
Generalnie ciężko jest znaleźć porządny program partnerski, który oferowałby pewny i szybki zarobek dlatego ja osobiście wolę handlować na aukcjach internetowych. Ostatnio najczęściej korzystam z mergeto.pl i tam też kupuję i sprzedaje różne produkty dzięki czemu mogę poprawić swój domowy budżet.
Odpowiedz
A może poprostu zlecenia przez internet? Poszukaj czasami są ludzie którzy płacą za przepisywanie nagrań/notatek itp.
Odpowiedz
na reklamach i wpisach sponsorowanych na blogach. Można zakładać blogi specjalnie pod tym kątem
Odpowiedz
na więcej można zarobić według mnie na sprzedawanej wiedzy w formie elektronicznej np e-booki, jakieś poradniki, ostatnimi czasy obserwuję jak wzrasta zainteresowanie tematem oszczędzania, mody oraz gadżetów wszelkiego rodzaju.
Odpowiedz
Moim zdaniem programista może dużo zarobić pisząc aplikacje pod fb lub na strony, fora, portale. Także grafik, który zna się na rzeczy dużo zarobi.
Odpowiedz
Polecam inwestowanie z PayTrade- Klub Biznesowy. Szybkie zyski, programy lojalnościowe i szkolenia z inwestowania. Warto zajrzeć na webinar w poniedziałek, środę lub piątek- paytrade.eu
Odpowiedz
Masz własny serwis? Wstaw ich reklamy - partner.proficredit.pl Zakładając, że to strona na jakiś poważny temat, a nie dla dzieci. Realnie można wyciągnąć w miesiąc nawet kilka tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jaki posiadasz serwis. Przy dobrych tematycznych stronach można zarabiać naprawdę solidne pieniądze...
Odpowiedz
Najlepiej zarobić mając dobry produkt albo usługę, np. ostatnio bardzo poszukiwani są floryści (ludzie zajmujący się układaniem kwiatów). Można zrobić kurs, założyć sobie internetową kwiaciarnię i proszę bardzo - zarabiasz Smile
Odpowiedz
Żeby zarabiać w Internecie, trzeba sporo umieć. Żeby mieć regularne zarobki lepiej szukać pracy tak jak ja, wśród ofert Internet , e-commerce na portalu praca.gratka.pl Jest ich tam całkiem sporo i całkiem dobrze płatnych.
Odpowiedz
Tutaj szukają jeszcze - praca.gratka.pl/oferta/pisanie-tekstow-seo-2046845.html do pisania tekstów SEO, czyli będą to teksty z konkretnymi frazami np. stół po 1500 znaków. Można próbować szukać takich ofert do pracy w domu przez internet.
Odpowiedz
Albo zastanowić się o czym masz pojęcie (np. apki na androida) i poszukać serwisu który zajmuje się recenzjami po czym zaproponować im współprace. Piszesz mniej, a sensownie. W zależności od serwisu stosunek zarobek-czas_pracy może być podobny, ale przynajmniej nie ogłupiejesz pisząc 30. raz unikalni o stolach Wink
Odpowiedz
W Internecie jest naprawdę masa opcji na zarobek, kwestia tylko w czym człowiek czuje się mocny.
Odpowiedz
W internecie w dzisiejszych czasach można zarobić na wszystkim, naprawdę! Smile
Odpowiedz
Na tworzeniu stron www myślę że ten biznes ciągle będzie miał klientów. Ci co chcieli by się nauczyć tworzyć profesjonalne strony muszą koniecznie zaznajomić się z jakimiś dobrymi kursami. Ja jak zaczynałem swoje początki korzystałem z strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron świetnie zrealizowane, do tego filmik pozwala na oglądanie oraz równoczesną pracę.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika skoczuś
WątkiDataOdpowiedzi
Nasze zarobki gonią zachodnioeuropejskie10.01.2012, 19:0210
Skandal korupcyjny w łupkach10.01.2012, 17:542
Merkel i Sarkozy chcą walczyć z bezrobociem kosztem funduszy strukturalnych10.01.2012, 17:530
Reklama naklejkowa :D28.12.2011, 22:1821
Onet Kontekst zarabianie, opinie, komentarze27.12.2011, 18:375