• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Mój pomysł na biznes?
Znalazłem pewną ofertę firmy Tanie Papierosy Sp z o.o. Można wziąć w franczyzę maszynę do nabijania gilz tytoniowych. Koszt takiego sprzętu ok. 100tyś. a jak zapewnia firma zwrot inwestycji w maszynę następuje po 6 miesiącach. Mam kawałek wolnego pomieszczenia w swoim lokalu. Blisko centrum, dość spora liczba 'odwiedzających' .
Zarobek na jednej paczce 3 zł na rękę, a biorąc pod uwagę fakt, że tych maszyn w całej Polsce stoi kilkadziesiąt to jak widać ludzie przerzucili się na maszynki, zamiast kupować fajki w sklepie po 15 zł.

Co sądzicie? warto brać?
Odpowiedz

Witaj, odpuść sobie taki biznes. Nie widzisz, że coś tu nie gra. To jak bym Ci napisał, że na takiej stronie: http://transportchorego.pl/transport-medyczny/krakow zarobisz po 30 tyś zł miesięcznie. Warunkiem jest, że mi dasz 100 tyś zł za licencję ;-)

Zasada ta sama.
Odpowiedz
Też byłabym ostrożna z takimi ofertami. Na wszelki wypadek przeszukaj Internet, może znajdziesz forum zrzeszające franczyzobiorców tej firmy i dowiesz się nieco więcej.
Odpowiedz
100 tys trochę dużo jak na start, może poszukaj franczyzy gdzie potrzeba mniej pieniędzy na początek.
Odpowiedz
Ci którzy mają firmy dobrze wiedzą co się dzieje aktualnie na rynku. :/. Sam zauważam ciągle otwierane i zamykane różnego rodzaju sklepy. W mojej miejscowości brakuje siły przebicia, ale nadal intryguje mnie pewna sprawa. Czy nie opłaca się wystartować z biznesem w internecie? Tyle znalazłem na internecie szkoleń i materiałów, że postanowiłem spróbować. Aktualnie jestem przy jakubfrankiewicz.eu/produkt/vademecum-ebiznesu/ i zobaczę co mnie to nauczy. Confused.
Odpowiedz
Do puki jest przemyt ze wschodu na fajkach ciężko zarobić.
Odpowiedz
przemyt zawsze był i być będzie. tego nie da się wyeliminować.
lepszym rozwiązaniem byłoby ogarniecie po prostu komuś tytoniu.
bardzo duzo ludzi kupuje sobie kilo tytoniu od "ziomka"

Mam kawałek wolnego pomieszczenia w swoim lokalu. Blisko centrum, dość spora liczba 'odwiedzających' .
no to przetestuj jeśli ludzi jest sporo lokalizacja dobra to kurcze są szanse ,ze "zaskoczy"
Odpowiedz
A może coś związanego z transportem? jest chyba popyt na usługi typu relokacje-maszyn.pl to może być sposób. Chociaz rynek jest mocno rozbudowany, trzeba próbować Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Mietek20
WątkiDataOdpowiedzi