• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Mlm i polecanie
Czy zarabialiście kiedyś przez polecanie produktów/usług ? Zastanawiam się nad taką pracą, bo lubię kontakt z ludźmi, ale nie wiem co wybrac... jest tyle ofert że ciężko mi się zdecydować na jakiś konkret, żeby się to jeszcze opłącało....
Odpowiedz

Pewnie robiłaś już jakieś rozeznanie, według mnie jedyny mlm, w sumie tylko z FMGROUP miałem styczność jest warty uwagi, bo tam można polecać produkty które samemu się używa na co dzień czyli według mnie najlepsze chemia domowa ip, choć wiem że ludzie kojarzą tą firmę tylko z kosmetykami, ale to już było dawno, firma według mnie ewoluowała na wyższy poziom. Mam w grupie ok 180 osób, ale działam teraz czynnie. W sumie to opłaca sie jedynie budowanie grupy swojej, bo ze sprzedaży to kokosów się nie zarobi jednak.
Odpowiedz
Wystarczy poszukać, ofert jest sporo. Zwróciłabym jednak uwagę na to, czy nie ma jakichś kruczków typu, że miesięcznie musisz osiągnąć jakąś sumę, żeby w ogóle zarobić. No i musisz pamiętać, że taka forma zarobkowa opłaca się tylko najbardziej zdeterminowanym i dynamicznym osobom. Musisz włożyć w nią bardzo dużo wysiłku i czasu.
Odpowiedz
MLM jest dobry jeśli zrozumie się, że najzwyklejszy biznes i sprzedaż, a nie jakiś niesamowity sposób na nieskończone zarobki bez dużego wysiłku. Również działałem w FM, ale okazało się, że taki sposób zarobku jest nie dla mnie, jednak dzięki temu zyskałem trochę doświadczenia w sprzedaży kontakcie z klientem i nabrałem dystansu do różnych działalności. Jest to fajna opcja dla studentów, którzy chcą dorobić, a niektórzy mogą osiągnąć coś więcej. Słuchaj więcej rozsądku niż "historii ludzi sukcesu", a będzie dobrze Smile
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
MLM to dla mnie osobiście strata czasu, tak naprawdę w całym systemie zarabia jakiś główny lider, to trudny biznes, na pewno nie dla wszystkich.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika alutka
WątkiDataOdpowiedzi
zarządzanie rezerwacjami02.04.2015, 13:403

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom