• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja książkomaniacy
lubicie czytac książki? interesujecie się literaturą? Ja czytam sporo, słucham także audiobooków, które kupuję tu: http://www.xiegarnia.pl albo na audiotece, mam czytnik ebooków. ostatnio czytałem nowego krajweskiego - polecam osobom, lubiącym kryminały.
Odpowiedz

Lubimy czytać, ale to forum jest o tematyce finansów i biznesu, więc sugerowałbym książki z tego zakresu w naszej księgarni http://finansefakty.pl/ksiegarnia-ekonomiczna

Proszę pamiętać że każdy zakup książki poprzez naszą księgarnię pomaga utrzymać i rozwijać nasze forum.

Ekipa forum będzie wdzięczna za każdy zakup książki.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Odpowiedz
Ktoś poleca jakąś literaturę ekonomiczną? Może być fabularyzowana Wink
Odpowiedz
kupiłem ostatnio Biblie Biznesu, książka mega! 648 stron wartościowej wiedzy Smile
kupiłem tutaj http://finansefakty.pl/ksiegarnia-ekonom...ent=bibebi żeby nie było że nie pomagam utrzymać forum Smile choć w sumie trochę nas tu mało. Promocja kiepska bez obrazy Smile
Odpowiedz
(03.02.2015, 15:32)Bezimienny napisał(a):  Ktoś poleca jakąś literaturę ekonomiczną? Może być fabularyzowana Wink

Zależy z jakiej dokładnie tematyki, bo pozycji jest bardzo wiele. Jak bardziej doprecyzujesz, to coś polecimy Smile
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Uwielbiam czytać książki! Ostatnio przeczytałam sporo poradników. Co myślicie o tej akcji "52 książki"?
Odpowiedz
myślę że to fajna akcja, może przyciągnąć wiecej ludzi do czytania Smile
Odpowiedz
niestety niektórych żadna akcja nie przyciągnie do czytania..statystyki mówią o tym sporo
Odpowiedz
Ja wręcz uwielbiam. Niestety ostatnio coraz ciężej jest znaleźć mi wolną chwilę na czytanie.
Odpowiedz
(21.04.2015, 11:11)john78 napisał(a):  Ja wręcz uwielbiam. Niestety ostatnio coraz ciężej jest znaleźć mi wolną chwilę na czytanie.

Nic dziwnego, skoro pod każdym postem na forum trzeba zostawić parę słów nic nie wnoszących do dyskusji Wink

Co do czytania to świeżo zakupiona "To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu" Tongue Jak ktoś się zabiera do założenia działalności to po pierwszym wrażeniu mogę powiedzieć, że nie jest zła.
Jeśli chodzi o niebranżowe książki to Gra o Tron (w sensie książki tej serii), Metro 2033, Saga o Wiedźminie i podobne do tych.
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Ja uwielbiam czytać Sci-Fi, można się zrelaksować po ciężkim tygodniu pracy i oderwać od rzeczywistości Smile
Odpowiedz
Książki to moja wielka pasja. Jadąc do pracy nie mogę się obyć bez lektury, zawsze jakąś trzymam w torebce, a że jeżdżę autobusami, to czas na czytanie mam. Nie znam żadnej książki o tematyce biznesowej, sama zaczytuje się w kryminałach, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Krajewski jest świetny, mogę też polecić książki Remigiusza Morza, który ma bardzo różnorodną tematykę, między innymi "Kasacja" będąca kryminałem prawniczym Smile albo inne jego książki sięgające po różne style. Mogę też polecić taką stronę: http://www.alces.pl/na-tropie-zbrodni-to...kryminalu/ gdzie podano parę innych tytułów z polskiego kryminału. Obecnie jednak czytam kryminał norweski autorstwa Jo Nesbo, też godne polecenia.
Odpowiedz
Uwielbiam czytać. Ostatnimi czasy numerem jeden jest trylogia Zygmunta Miłoszewskiego. Świetne kryminały
Odpowiedz
(03.02.2015, 15:32)Bezimienny napisał(a):  Ktoś poleca jakąś literaturę ekonomiczną? Może być fabularyzowana Wink

Jak fabularyzowana to "Ojciec chrzestny" Wink
Odpowiedz
Również lubie czytać. Literatura ekonomiczna tak chociaz nie mogę napsiać,że daje mi to jakąś wielką przyjemność. Jesli o mnie chodzi to w chwilach wolnych czytam głównie literaturę piękna. Ekonomiczną kiedy muszę albo kiedy chcę rozwinać swoje kwalifikacje.

Również zamawiam książki głównie przez internet. Ceny znacznie się róznią. I nawet nowości w sieci znajdziecie sporo taniej niż stacjonarnie ( tak wiec opłaca się zamawiać nawet z kosztami przesyłki). Do tej pory najtańszą księgarnią z jaką się spotkałem jest Lovebooks:
http://lovebooks.pl/
ocenbank.pl - opinie o bankach
Odpowiedz
Ja teraz pochłaniam ostatnią książkę Cobena.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika trupcio
WątkiDataOdpowiedzi
intranet w firmie?08.04.2013, 10:523

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom