• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Kredyt,pożyczki Faraon24
Zapraszam do dyskusji na temat oferty prezentowanej na blogu  Faraon24
Opisano tam szereg ofert finansowych,skierowanych zarówno do klientów indywidualnych jak i firmowych!
Zestawienie prezentuje kredyt i pożyczki pozabankowe...
Szczególnie interesuje mnie Wasza opinia na temat tej oferty https://faraon24.pl/pozyczki/dla-profesjonalistow/
Jest to kredyt głównie dla tzw.wolnych zawodów,więc są tu może lekarze,nauczyciele czy też adwokaci i zechcą się wypowiedzieć co sądzą o takiej propozycji? Wink
Konta,kredyty,lokaty -pod ręką!
Odpowiedz

Nie jestem ekonomistą ale dla mnie oczywiste jest, że firma powinna szukać kredytu w banku w ktorym ma konto. Może wtedy uzyskać lepsze warunki. Wiem natomiast, że nasza firma wzięła w banku Raiffeisen kredyt obrotowy zabezpieczony. Nie trzeba było zastawiać majątku firmy bo gwarancje dał BGK
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika netman
WątkiDataOdpowiedzi
Franczyza Bagexpress17.05.2017, 18:480
Co zastąpi Facebook?06.03.2014, 14:2534
Kredyt pod zabezpieczenie13.02.2014, 10:003
Gdzie drukujecie wizytówki?24.10.2013, 11:0616
All money,jakieś opinie?10.10.2013, 12:460

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom