• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Konto demo - opcje binarne
Witam

Ostatnio zacząłem interesować się opcjami binarnymi. Gdzie można znaleźć konto demo na którym mógłbym się nauczyć podstaw?
Odpowiedz

Opcje binarne bez jakiejkolwiek są jak zakłady bukmacherskie Smile Poczytaj najpierw trochę informacji na ten temat.
Jeśli była by taka potrzeba można by było założyć odpowiedni dział na naszym forum Smile

Osobiści mogę zaproponować np:
TopOption.com - (polska wersja językowa)
Exbino.com - z tego co się orientuje trzeba uzgodnić to z supportem (polska wersja językowa)
PowerOption.eu - nawet fajne demo bez wpłaty depozytu.
Odpowiedz
Z tych trzech polecam Exbino. Miałam okazję próbować wszystkich i z platformą Exbino zostałam. Inwestuję tam już około roku i wszystko ok. Regularnie wypłacają zyski, nie trzeba za każdym razem potwierdzać konta. Mają ciekawe bonusy dla inwestorów. No i sporą bazę wiedzy - a to się przyda jeśli dopiero zaczynasz.
Odpowiedz
Dokładnie, też jestem za Exbino. Żadnych problemów, pieniądze zawsze na czas, no i te bonusy są kuszące.
Odpowiedz
Ale żeby otrzymać te kuszące bonusy to wiadomo, że najpierw trzeba sporo i przez długi czas zainwestować pieniądze. Aczkolwiek wydaje mi się że jest to opłacalne.
Odpowiedz
No nie wiem czy jest to opłacalne, dużo czasu poświęcisz, a bonusów możesz nie otrzymać żadnych.
Odpowiedz
(16.09.2016, 09:56)sylwia4012 napisał(a):  Z tych trzech polecam Exbino. Miałam okazję próbować wszystkich i z platformą Exbino zostałam. Inwestuję tam już około roku i wszystko ok. Regularnie wypłacają zyski, nie trzeba za każdym razem potwierdzać konta. Mają ciekawe bonusy dla inwestorów. No i sporą bazę wiedzy - a to się przyda jeśli dopiero zaczynasz.

Także mogę polecić eXbino - to bardzo dobra platforma, nowoczesna i prosta w obsłudze, nie ma problemów z wypłatami, a kontakt z obsługą klienta jest bez zastrzeżeń. Co do bonusów, to mają tam m.in. bonusy powitalne, od 50-u do 100-u % w zależności od wysokości depozytu.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zema
WątkiDataOdpowiedzi
Co zamiast MS Office ?30.01.2016, 15:2811
Jaki program do nagrywania webinarów?07.07.2015, 11:161
Zarabianie na zdjęciach22.08.2014, 11:215
Zarabianie na grach - sklep z grami - sprawdzony sposób!26.04.2014, 20:450
Jak promować firmę w internecie?15.03.2014, 18:5142

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom