• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Jak zwiększyć swoją produktywność?
Witajcie, mam pytanie do was Smile jak zwiększacie soją produktywność w pracy, w wykonywaniu jakiś projektów, podpowiedzcie coś, za jakich sprawdzonych metod korzystacie? 

Mapy myśli, listy to do, jakieś fajne ciekawe narzędzia?
Odpowiedz

Mapa myśli to dobry pomysł. Pozwala zaplanować pracę w ułożony sposób. Możesz np. stosować medotyke PMI w odniesieniu do całego projektu.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mapy myśli to skorzystaj może z darmowej wersji XMind 6  ostatnio dość długo szukałem jakiegoś darmowego i w miarę estetycznego rozwiązania, na razie jeszcze nie umiem się tym programem za bardzo posługiwać, ale podobno jak już się wie co i jak to fajnie się planuje, uczy itp.
Odpowiedz
Ja nie ogólnie nie korzystam z takich form jak podaliście, ale w sumie słyszałem o takim programie ImindMap tylko że on w zaawansowanej funkji jest płatny, jak cos znajdę lepszego to dam znać.
Odpowiedz
 Podziękowali: Zenek
Mapa myśli to chyba najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedz
(22.05.2015, 20:51)john78 napisał(a):  Mapa myśli to chyba najlepsze rozwiązanie.

Tylko trzeba się nauczyć ją robić. Kilka razy się do tego zabierałem, ale zawsze jakoś to średnio wychodziło :/
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
też kiedyś próbowałem się nauczyć ale mi nie wychodziło i przestałem
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika arekpyta
WątkiDataOdpowiedzi
Lepiej wymieniać pieniądze w paypalu z euro na pln czy przelać w euro na konto pln ?15.02.2016, 10:488
Strony i program do tworzenia logo ?06.02.2016, 15:062
Jaki jest numer Iban i Bic mBanku ?03.02.2016, 23:081
Czy PayPal działa w niedzielę?27.12.2015, 11:403
Pytanie Ile kosztuje dokładnie jednorazowa porada prawna?03.07.2015, 10:245

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom