• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Inwestowanie na forex przez aplikację
Tak jak w temacie. Inwestujecie przez www na laptopie, czy macie aplikację na smartfony?
A jeśli aplikacja na smartfony, to czy macie dokładnie te same funkcje, to w wersji www?
Odpowiedz

Oczywiście, że smartfon. Jeśli ktoś zajmuje się tylko forexem i ma cały czas pod ręką laptopa, to spoko, tak można. Ale jeśli tak jak u mnie, forex jest tylko dodatkiem, to smartfon ratuje sytuację. Wiele razy w pracy, dostawałem z aplikacji easyMarkets powiadomienie i w ciągu kilku chwil podejmowałem decyzję. A że mam to na telefonie służbowym, to nawet nie widać, że robię coś, co nie jest związane z pracą.
Odpowiedz
Jest po polsku, tak?
Ja również inwestuję w easyMarkets. Pobiorę sobie dzisiaj i wypróbuję.
System ma wszystko to, co jest dostępne w wersji komputerowej?
Jest dealCancellacion?
Odpowiedz
Jest dokładnie wszystko, co masz w normalnej wersji systemu - wszystkie funkcje i całość w dodatku ustawiona w identyczny sposób, tak więc bez większych problemów sobie poradzisz. Oczywiście - po polsku, ale polska wersja aplikacji pojawiła się dopiero jakiś czas temu. Maj/czerwiec. Mimo wszystko - dopracowana. Nie znaleźliśmy błędów, działa to solidnie.
Odpowiedz
Zainstalowałem, potestuję, doświadczeniami się na pewno wymienię. Aplikacja mi się wstępnie podoba - zresztą wygląda bardzo podobnie do samego systemu easyMarkets pod kompy. Nie spodziewam się kiepskich niespodzianek. W systemie pod kompy też nie kojarzę, żebym kiedykolwiek napotkał na problemy.
Odpowiedz
Tam nie ma się takich problemów. Naprawdę inwestowanie przez aplikacje jest znacznie łatwiejsze, daje większe możliwości. Funkcje systemu te same, a zwyczajnie dużo szybciej i łatwiej można reagować na zmiany rynkowe. I to jest tak naprawdę decydujące dla powodzenia tych inwestycji. Jeśli przez cały dzień nie jesteś w stanie działać, to ciężko oczekiwać dobrych wyników, prawda?
Odpowiedz
Ja już to widzę. Plus dla nich za to, jak skonstruowali system, bo faktycznie w każde miejsce dociera się bardzo łatwo, wszystkie funkcje są pod ręką, nie trzeba kopać, żeby coś znaleźć. Zachowali domyślność na takim samym poziomie, jak przy wersji na komputery i to mi się podoba. Aplikacja z tego co widzę jest świeża, pewnie będzie dalej rozwijana, ale czy zauważyliście w niej jakieś tematy, które faktycznie wymagają zmian?
Odpowiedz
Plus dla easyMarkets za to, że przenieśli wszystkie funkcje systemu z wersji komputerowej na aplikację.
Kolejny plus - niezawodność tego systemu. Bo tak naprawdę nie znajduję błędów. Wiem, że aplikacja oddana pod użytkowników powinna być dopracowana, ale tak naprawdę - jak często się to zdarza?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pelek
WątkiDataOdpowiedzi
Ile za domenę PL05.10.2017, 14:500
Opinie o Integrum Management05.06.2017, 13:143
Aranżacja biura26.05.2017, 14:151
Inwestycje większych sum na forex12.04.2017, 13:467
Agencja pracy tymczasowej12.01.2017, 12:1816

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom