• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Google Plus
Jak wiadomo, obecnie prawie każdy używa Facebooka i warto tam zakładać strony firmowe. Google zrobiło jakiś czas temu coś na wzór FB - Google Plus. Czy warto tam inwestować, tworzyć profile strony itp. ? Z tego co wiem jest tam mało użytkowników ale niektóre firmy to posiadają.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz
 Podziękowali: len

Według mnie należy kierować się właśnie w tym kierunku ze względu na budowanie persony, będzie to również przydatne w pozycjonowaniu w najbliższych latach.Jeśli ktoś interesuję się seo to powinien naprawdę przyłożyć się do wszystkich wytycznych googla w tym temacie.
Odpowiedz
warto stworzyć profil tylko po to, żeby w wynikach googla się pokazać. po nic innego...
Odpowiedz
Wiadomo że google plus to narzędzie do budowania społeczności, i do budowania swojej grupy, przecież pomysł narodził się po fb, a wy używacie G+ do czego ?
Odpowiedz
Ja używam ale widzę że dużo osób nawet nie wie co to jest,być może zmieni się to w najbliższym czasie.Mi się ta idea bardzo podoba.
Odpowiedz
Myślę, że jak najbardziej warto mieć wizytówkę w Google plus. Po pierwsze, jeśli ktoś prowadzi funpage na FB to te same treści może udostępniać również tu. Prowadzenie takiego serwisu nie wymaga tym samym dodatkowego nakładu czasowego. Po drugie, profil na google + bardzo pozytywnie wpływa na pozycje strony w wyszukiwarce. Zdecydowanie warto w to zainwestować, tym bardziej, że "wkład własny" jest naprawdę niewielki.

http://www.klasterit.pl
Odpowiedz
Sama nie wiem. Ja mam niby konto Google+, ale zaglądam na nie sporadycznie. Połowa moich znajomych nawet nie wie o jego istnieniu, nie wspominając o tym, że na palcach jednej ręki mogę policzyć tych, którzy mają konto. Wydaje mi się, że póki co w Polsce i tak ciężko przebić się przez popularność FB. Do tego mam wrażenie, że FB jest łatwiejszy i bardziej przyjazny w obsłudze. No ale może faktycznie Google+ ma większą wartość w odniesieniu do pozycji strony. Na tym się nie znam, ale w sumie jest to logiczne- w końcu to ta sama korporacja.
Odpowiedz
Google Plus jest coraz bardziej popularny według mnie i to dopiero początek, wystarczy zobaczyć jakie pozytywne zmiany nastąpiły w ostatnim czasie. Mega możliwość budowania relacji z klientami oraz promocja własnej marki ja jestem na duże +, trochę mi zapoznanie się z całą specyfiką, ale uważam że to będzie miało bardzo dobry wpływ na mój biznes.
Odpowiedz
Prawda jest taka, że wciskają to coraz bardziej na siłę np. teraz łącząc komentarze z YT z G+
Odpowiedz
(17.04.2013, 17:02)skandynaw napisał(a):  warto stworzyć profil tylko po to, żeby w wynikach googla się pokazać. po nic innego...

Nic dodać nic ująć.
www.kampanieseo.pl - skuteczna promocja Twojej firmy w internecie
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wendaboj
WątkiDataOdpowiedzi
Likwidacja monet 1 groszowych16.01.2013, 20:4912
Testy jako nabór, po co ?16.01.2013, 20:455
Program do przeszukiwania sieci10.01.2013, 18:393
Kupowanie na ebay10.01.2013, 18:353
Jak napisać biznesplan ?10.01.2013, 18:3141

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom