• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja GieldaTekstow.pl
Witam,

Prezentujemy nowy serwis GiełdaTekstów.pl, który umożliwia szybki zakup autorskich tekstów zabezpieczając jednocześnie obydwie strony transakcji.

[Obrazek: home.png]

Korzyści dla autorów

Dzięki serwisowi GieldaTekstow.pl możesz w prosty sposób zarobić dodając swoje unikalne artykuły do naszego systemu, a my znajdziemy klientów, którzy kupią Twoje teksty.

Sam ustalasz odpowiednią stawkę jaką chcesz otrzymać za napisany tekst lub możesz skorzystać z opcji automatycznej wyceny Twojego artykułu na podstawie jego długości i wybranej kategorii.

Zacznij zarabiać z całkowitą gwarancją bezpieczeństwa !

Korzyści dla kupujących

Każdy artykuł dostępny w naszym serwisie jest ręcznie weryfikowany, dlatego masz pewność wysokiej jakości i unikalności zakupionych tekstów.

Po doładowaniu konta i zakupie wybranych artykułów automatycznie otrzymasz do nich dostęp. Jeżeli któryś z nich nie spełnia Twoich wymagań, zwracamy środki.

W każdej chwili możesz zlecić napisanie nowych artykułów określając stawkę i wymagania.

Dlaczego warto?
możesz bez ryzyka sprzedawać lub kupować gotowe artykuły lub zlecać ich napisanie
bezpieczne płatności i natychmiastowa finalizacja transakcji
możliwość weryfikacji ocen autorów przed zakupem

Kontakt
kontakt{m}gieldatekstow.pl
Odpowiedz

korzystałem z ich usług dwa razy i w sumie byłem zadowolony, z tym że zaznaczam że korzystałem z super autorów wiec poziom był ok, nie wiem natomiast jak to wygląda z przy standardowych zleceniach.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika giełdatekstów.pl
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom