• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukarnie internetowe
Ostatnio znalazłem fajną drukarnie internetową TPSdruk. Jest chyba obecnie najlepsza na rynku. Można drukować tam wszystko od ulotek po kalendarze.
Odpowiedz

Może to nie drukarnia, ale kiedy potrzebuję etykiety na jakieś zamówienie to zawsze korzystam z usług firmy Jumpe. Robią naprawdę dobrą robotę za stosunkowo niewielkie sumy.
Odpowiedz
Drukarnia internetowa? Ale chodzi o to, że zleca się wszystko wirtualnie i gotowy druk przychodzi pod wskazany adres, czy jak?
Odpowiedz
Ja stawiam na jakość dlatego korzystam z usług ksero warszawa. Bardzo wysoka jakość wydruku.
W odp. dla szokotyna, tak chodzi o to że wysyłasz projekt do druku i kurier przywozi ci gotowy wydruk.
Odpowiedz
Poszukującym drukarni internetowej specjalizującej się w druku kalendarzy polecam firmę Basco, w której można zamówić kilkadziesiąt rodzajów kalendarzy w wielu różnych formatach. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje.
Odpowiedz
Ja z tego typu drukarni polecam takie foto-kalendarze - Mogą nadać się na wyjątkowy prezent Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika farmer99
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom