• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dotacje POIR 3.3.3 czy w ogóle warto?
Dobry wieczór,

Mam pytanie odnośnie dotacji na eksport - czy warto starać się o nie?
Czy ktoś z Was już próbował pozyskać coś na wejście na nowe rynki?

I gdzie takich dotacji szukać? Prowadzę dobrze prosperującą firmę produkcyjną na polskim rynku
i chciałbym wyjść z moim produktem poza EU.

Czy np. dotacje z Unii obejmują eksport poza Europę?

Znalazłem coś takiego:

http://internacjonalizujemy.pl/go-to-brand-pl-poir-3-3-3/

Czy ten program spełni moje wymagania? I kiedy w ogóle rusza? Nie widzę żadnych konkretnych dat ..
Odpowiedz

A więc jeżeli chodzi o dotacje Po IR 3.3.3 to znalazłem takie informacje. O dofinansowanie w ramach konkursu mogą ubiegać się wyłącznie podmioty spełniające kryteria mikroprzedsiębiorcy, małego lub średniego przedsiębiorcy. W ramach działania 3.3.3 PO IR dofinansowanie mogą otrzymać przedsiębiorcy realizujący projekty dotyczące uczestnictwa w działaniach objętych programem promocji o charakterze ogólnym na wskazanych rynkach perspektywicznych i/lub uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowych programach promocji, w celu promowania produktowych wyrobów i usług, które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych oraz promowania Marki Polskiej Gospodarki. Wniosek o dofinansowanie realizacji projektu należy złożyć wyłącznie w wersji elektronicznej za pośrednictwem Generatora wniosków udostępnianego za pośrednictwem strony internetowej PARP([1]) w terminie od 10 lutego 2017 do 13 marca 2017 do godziny 16, czyli na chwile obecną konkurs został zamknięty. Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje to przeczytaj artykuł http://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika KKPT
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom