• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domowe hooby
Witam. Chciałem poznać wasze domowe hobby, czym się interesujecie? co robicie? Moja żona uwielbia szyć, szydełkować itp. wszędzie chce montować zamki błyskawiczneWink Przez jej hobby ja zaczynam szydełkowaćWink
Odpowiedz

ja mam kilka domowych hobby Smile jedno to gotowanie, drugi to oglądanie seriali, a trzecie hobby to zakupy przez internet na ogłoszeniach lokalnych i w innych sklepach internetowych i co prawda rujnuje to trochę mój budżet domowy, ale i tak to hobby jest chyba i tak tańsze w porównaniu z kosztami jakie niesie za sobą gra w tenisa albo jazda konna Smile więc czuje się w pełni usprawiedliwiona Wink
Odpowiedz
Ja uwielbiam poznawanie obcych kultur, więc kocham podróże, niestety finanse nie zawsze pozwalają na wyprawy, ale wtedy czytam przewodniki, oglądam zdjęcia i czuję się, jakbym była w danym kraju ;-)
Odpowiedz
Ja również uwielbiam podróże, oczywiście nie zawsze ma się czas i pieniądze na wszystko, więc czasami można podróżować online za pomocą kamer online, jest dużo takich stron które oferują nam wirtualne spacery co również jest fajne.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mariuszkiep
WątkiDataOdpowiedzi
Kulinaria26.03.2017, 10:225
Zegarek co kupić09.03.2017, 08:272
Photoshop - jak zacząć?28.03.2014, 14:513
Nowoczesne systemy antywłamaniowe04.03.2014, 10:502
Sklep z fajnymi koszulkami15.10.2013, 07:410

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom