• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokumenty Obieg dokumentów
Bardzo dobry jest elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Niezwykle usprawnia działanie firmy. Szczególnie możemy zyskać swój czas, przez co także pieniądze. Polecam w szczególności firmę Olprint w tego typu sprawach
Odpowiedz

Ja korzystam u siebie z programu do zarządzania projektami http://pmcompass.pl, który również ma funkcję zarządzania dokumentami. Muszę powiedzieć, że znaczniej poprawiło to funkcjonowanie firmy.
Odpowiedz
Zarządzanie tego typu sprawami to podstawa Wink Po wdrożeniu tego w mojej firmie wydajność wzrosła drastycznie.
Odpowiedz
(17.10.2014, 11:25)zemek napisał(a):  Zarządzanie tego typu sprawami to podstawa Wink Po wdrożeniu tego w mojej firmie wydajność wzrosła drastycznie.

To dobrze, bo planuję wprowadzić do swojego przedsiębiorstwa taki system. Oprócz obiegu dokumentów zależy mi też na module urlopów, dzięki któremu wnioski urlopowe mogą być wypełniane przez pracowników przy pomocy komputera, a nie jak do tej pory - w wersji papierowej. Mam na myśl dokładnie ten moduł - http://www.firma20.pl/moduly/urlopy/. Może posiadacie go w swojej firmie?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kata.agnieszka
WątkiDataOdpowiedzi
Akcesoria do DG29.07.2014, 11:420
Docieplenia domów04.07.2014, 11:162

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom