• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dłużnicy
Macie problemy z dłużnikami? Ja ostatnio miałam niestety nieprzyjemności tego rodzaju, jednak rozwiązałam problem. Zgłosiłam się do biura detektywistycznego Business Intelligence Agency z Katowic i należność została zapłacona. Bez tego miałabym ogromne problemy z płynnością, a każdy przedsiębiorca wie co to oznacza.
Odpowiedz

(27.01.2017, 10:03)biedroska napisał(a):  Macie problemy z dłużnikami? Ja ostatnio miałam niestety nieprzyjemności tego rodzaju, jednak rozwiązałam problem. Zgłosiłam się do biura detektywistycznego  Business Intelligence Agency z Katowic i należność została zapłacona. Bez tego miałabym ogromne problemy z płynnością, a każdy przedsiębiorca wie co to oznacza.

ile kosztuje taka usługa?
Co może Ci dać analiza big data 
Odpowiedz
Mogłabyś wyjaśnić w jaki sposób detektyw może pomóc w odzyskaniu należności? Bo jakoś mi się to nie widzi. Gdy mój mąż miał problemy w firmie, właśnie z odzyskiwaniem należności od dość kłopotliwych klientów, to nawet nie chciał słuchać mnie i od razu udał się do ICG GROUP - http://icg-group.com/. Tłumaczył to tym, że jest to jedna z najlepszych firm windykacyjnych, dla której nie ma problemów nie do rozwiązania. Rzeczywiście dość szybko poradzili sobie z problemami firmy mojego męża, dzięki czemu i mnie przekonali. Od tamtej pory uważam, że nawet z dość błahymi problemami warto od razu udać się do profesjonalistów. Wink
Odpowiedz
(27.01.2017, 10:03)biedroska napisał(a):  Macie problemy z dłużnikami? Ja ostatnio miałam niestety nieprzyjemności tego rodzaju, jednak rozwiązałam problem. Zgłosiłam się do biura detektywistycznego  Business Intelligence Agency z Katowic i należność została zapłacona. Bez tego miałabym ogromne problemy z płynnością, a każdy przedsiębiorca wie co to oznacza.

Dobrze wiedzieć, że jest takie biuro bo szczerze się przyznam, że nie słyszałem o czymś takim. Poczytałem trochę  na ich stronie bia.com.pl i też sprawdzają wiarygodność kontrahentów, co akurat w moim przypadku się przyda i to chyba już wkrótce.
Odpowiedz
Nie wiedziałam, że jest coś takiego, nie słyszałam też nigdy o takim biurze jak to bia.com.pl, ale może dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje, ponieważ nigdy nie wiadomo co się może przydać, tym bardziej jeśli są skuteczni.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biedroska
WątkiDataOdpowiedzi
Czy ktoś już korzystał z klub-inwestorow.pl?01.03.2016, 11:072
narzędzia do sprzedaży na allegro24.02.2015, 09:446
jedzenie w pracy24.02.2015, 09:3811
hotelik24.02.2015, 09:336
transport20.01.2015, 07:197

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom