• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dedykowany instrument pochodny
Jestem specjalistą SEO i zajmuję się m.in. pozycjonowaniem stron.

Od pewnego czasu myślę nad stworzeniem czegoś w rodzaju instrumentu pochodnego od pozycjonowania.

W wielkim skrócie moja praca wygląda tak:
1. Klient zamawia pozycjonowanie swojej strony
2. Ja inwestuję w to swój czas i swoje pieniądze
3. Po pewnym czasie pojawiają się efekty (z bardzo dużym prawdopodobieństwem - pewności nie ma). Wtedy zaczynam co miesiąc otrzymywać wynagrodzenie, które jest zależne od efektów.

Obecnie -w wielkim uproszczeniu- moja inwestycja np. 100 zł i kilku godzin pracy przynosi np. z prawdopodobieństwem równym 0,85 zwrot 500 zł po trzech miesiącach i z prawdopodobieństwem 0,15 stratę poniesionych nakładów.

Chodzi mi o to, żeby (nie mam pojęcia jak!) zrobić coś w rodzaju dźwigni, jakby wzmacniacza - żeby moja inwestycja przynosiła z dużo mniejszym prawdopodobieństwem duży większy zysk i z dużo większym prawdopodobieństwem stratę poniesionych nakładów.

Może ktoś z Was ma jakiś pomysł, jak to rozwiązać praktycznie? Współpraca z kimś? Zakłady jakieś?
Może chociaż jakieś sugestie co do kierunku poszukiwań?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Tenin
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom